Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Obrazky.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
img.playbuzz.com img.playbuzz.com img.playbuzz.com
reklama:
reklama:
reklama:
28. augusta 2019 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

Vyberte si obrázok a zistite, akou ženou ste

Nasledujúci test je jednoduchý. Stačí si vybrať jeden z obrázkov a nájsť k nemu vyhodnotenie.

Ste pripravené začať a zistiť niečo o sebe nové?

Ktorý obrázok sa vám najviac páči?

Obrazky.jpg
img.playbuzz.com img.playbuzz.com img.playbuzz.com

Výsledky testu nájdete dole.

šípka
bonjourglamour.ru

Ak ste si vybrali obrázok číslo 1

reklama:

Zraniteľná, zasnená, citlivá

Pokúšate sa vidieť pozitívnu stránku vo všetkom a radšej počúvate svoje srdce ako rozum. Ľahko podľahnete emóciám, preto sa častokrát sklamete v osobnom živote. Napriek tomu sa stále odmietate pozrieť na svet očami realistu. Lietate stále v oblakoch, rady snívate a svoje sny aj nasledujete. Ste veľmi kreatívny i jedinečný človek, ktorý môže zmeniť svet k lepšiemu. Buďte verné svojim zásadám, napriek názorom iných. Ak vám niekto ublíži alebo vás uráža, nemá vo vašom živote miesto.

Ak ste si vybrali obrázok číslo 2

Nepredvídateľná, veselá, odvážna

reklama:

Vás je ťažké udržať na jednom mieste, preto vás rutinná práca ubíja.  Musíte byť stále v pohybe, riskovať, baviť sa, robiť niečo bláznivé. Vaše okolie si uvedomuje, že s vami sa nikdy nudiť nebude. Občas sa stane, že urobíte chybu, ale dokážete sa z nej poučiť. Pokúšate sa radovať z každého dňa, v ktorom žijete, a nezaťažovať sa minulosťou. Skvelá osobnosť!

Ak ste si vybrali obrázok číslo 3

Presvedčivá, silná, nezvyčajná osobnosť

Vašu kreativitu a predstavivosť vám mnohí môžu závidieť. Zdá sa, že sa dostanete z akejkoľvek situácie. Radšej sa spoliehate len na seba a väčšinou vyriešite svoje problémy samé. Málokedy žiadate niekoho o pomoc, lebo ste hrdé a nezávislé. Ceníte si svoju slobodu a životný štýl. Máte vodcovské vlastnosti, charizmu a vytrvalosť, ktoré vám pomôžu pri budovaní kariéry. Ale nezabudnite, že si zaslúžite šťastie aj vo vašom osobnom živote.

reklama:

www.bonjourglamour.ru

reklama:

Odporúčané

K téme

Čo viete o možnostiach znižovania zdravotného rizika u fajčiarov? Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.