Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
04.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
04.jpg youtube.com
reklama:
reklama:
reklama:
23. júla 2021 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

Vyberte si topánku a uvidíte, čo si o vás muži myslia. Výsledok môže byť prekvapivý

Premýšľali ste niekedy o tom, čo môžu topánky povedať o žene? Ukázalo sa, že toho prezradia celkom dosť! Vyberte si topánku, ktorú chcete nosiť. Vaša voľba vám prezradí dosť o tom, ako vás muži vnímajú.

04.jpg
04.jpgyoutube.com

1. Žena, ktorá nosí také topánky, sa zdá byť sebestačná a nedostupná. Väčšina mužov sa k vám pravdepodobne bojí priblížiť a myslia si, že dostať vás je skutočne ťažký oriešok. Máte rada, keď vás ľudia takto vnímajú, aj keď v súkromí ste veľmi citlivá osoba.

2. Pre mužov ste veselá a uvoľnená žena. Vždy otvorená komunikácii a schopná osvetliť všetko okolo svojím krásnym úsmevom. Vaša ženskosť nepozná hraníc a elegancia je hlavným princípom vášho štýlu.

3. V očiach mužov ste veľmi odvážna a dobrodružná žena. Je ťažké vás potešiť, ale nikdy s vami nie je nuda. Napriek všetkej vašej zdanlivej ľahkomyseľnosti máte pravidlá a budete sa ich držať.

reklama:

4. V očiach mužov sa žena, ktorá nosí také topánky, javí ako obtiažna osoba s vysokými očakávaniami. Presne viete, čo v živote chcete, a sebavedome smerujete k svojim cieľom. Možno máte veľa obdivovateľov, ale nie každý dokáže uspokojiť vaše potreby.

5. Žena, ktorá preferuje klinové podpätky, rozhodne nebude tolerovať nepohodlie. Muži to vidia a chápu, že boj o vašu priazeň môže byť náročná a prostá kytica ruží jednoducho nestačí.

6. Pôsobíte dojmom sladkej a jemnej dievčiny. Muži sa o také ženy chcú starať. Môžu pre nich presunúť hory. Zručne využívate svoje silné stránky. Muži sa musia veľmi snažiť, aby upútali vašu pozornosť.

reklama:

Odporúčané

K téme

Tento psychologický test patrí k najobľúbenejším na celom svete. Iba jeden účes, ktorý sa vám najviac páči. Nebudete veriť, čo to o vás prezradí Vyberte si jednu kartu a tá vám dá potrebnú radu, ako vyriešiť čo vás momentálne trápi

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.