Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Leto, žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.pexels.com
reklama:
reklama:
reklama:
25. júna 2018 Lifestyle od Inkatichemiesto.wordpress.com

Výklad kariet na dni od 25.06. do 30.06.2018

Milí priatelia, dnes sú tu pre vás informácie na dva týždne. Trošku si potrebujem oddýchnuť. Zobrala som do rúk tri druhy kariet, výklad sa bude skladať z troch častí:

Dostali ste koncom minulého týždňa informáciu o významnom dátume 22.06. 2018. bol to deň prísunu obrovského množstva energie, ktorá bude ďalšie mesiace ovplyvňovať planétu Zem a tiež aj okolité planéty. A preto archanjel Sandalfon vám hovorí: „Buďte k sebe milí a vľúdni. Obklopujte sa dobrými ľuďmi, vyhľadávajte pre vás príjemné situácie a prostredie.“ Vonku je všetko rozkvitnuté, buďte spojení s prírodou, meditujte si o tom, po čom túžite, meditujte o svojich zámeroch. Dovoľte svojej mysli, aby sa „túlala“ kam chce, kam ju to ťahá.

A sledujte svoje myšlienky. Hrajte sa s nimi. Tým, že sa postupne budete dávať do kľudu, začnú sa dávať do poriadku aj vzťahy vo vašom okolí. Predstavujte si vzťahy také, aké chcete, aby boli. Dôverujte vnútornému vedeniu, ktoré k vám prichádza a vedzte, že zmeny, aj keď niekedy pre vás nepríjemné, bývajú často nutné. Stále sa držíme niektorých situácií, ktoré nám už neslúžia a tak je to aj so vzťahmi. Toto hovorí karta „Harmonické vzťahy„, ktorá je pod ochranou archanjela Raquela. Je často nazývaný aj archanjelom spravodlivosti a poctivosti, preto ak náhodou momentálne riešite nejaký spor, požiadajte ho o pomoc. Ponúkne vám riešenie, ktorým získa každý. Určite to tak bude, pretože poslednou kartou pre tento čas je „Príliv prosperity„. Plávate práve na vlne prosperity, to znamená, že je to obdobie na nový štart na všetkých úrovniach vášho života. Vytiahnite na povrch sebadôveru, optimizmus, ktorými ste naplnení a tak sa vám s ľahkosťou otvoria všetky dvere, do ktorých chcete vstúpiť.

S veľkou úctou a nekonečnou láskou Inka ♥

reklama:

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť I. Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.