Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Damska jazda.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu

Výklad kariet na dva týždne od 18.12. – 31.12.2017

Milí priatelia, tentokrát je tu pre vás posolstvo na dva týždne – až do konca tohto roka. Pre každého z nás bol niečím výnimočný. Bol pre veľa z nás náročný, ale v určitom ohľade sme zosilneli, veľa vecí pochopili a naučili sa. Prežite chvíle predvianočné a vianočné v pokoji a s láskou. Pre tento výklad som zvolila karty Poslov svetla.

Hneď prvá karta je úplne úžasná! Dostanete všetko, po čom túžite! Božské načasovanie však znamená, aby ste boli trpezliví a pozitívne naladení. Snažte sa nepadať do negativity. Proces vypočutia vašich modlitieb, či prianí môžete urýchliť tým, že uveríte s plnou vážnosťou v ich nevyhnutnosť. Aj keď máte pocit naliehavosti, či paniky, dôverujte prosím, že anjeli bez prestávky kdesi v „zákulisí“ pracujú na tom, aby vám pomohli. Zbavujte sa obáv a strachu situáciami, ktoré vám prinášajú radosť. Čím viac budete ukotvení vo viere, tým ľahšie bude pre nich pomáhať vám. 

Ak máte pocit, že máte niečo urobiť, urobte to! Môžete naplno veriť svojim pocitom. Je totiž čas vyhýbať sa akémukoľvek zdržiavaniu. Rozložte si situáciu na viac „drobných“, aby ste sa necítili pod tlakom a postupne konajte. Vy viete, čo robiť, preto zahoďte všetko, čo vám bráni posunúť sa dopredu. Odbrzdite „ručnú“ brzdu, pretože iba vy sami ste ju zatiahli. Pre tieto dni vám bude pomáhať archanjel Gabriel, ktorý vám pomôže v oblasti komunikácie. To znamená, že veľa z vás dusíte v sebe to, čo cítite. Máte obavu hovoriť o svojich pocitoch. Gabriel vám, ak ho o to požiadate, pomôže prejaviť všetko, čo sa pýta von. Je akoby vašim koučom a vie, že potrebujete „postrčiť“ zhora.

Je pri vás aj archanjel Uriel. Je to archanjel – psychológ. Pomôže vám zvládnuť vaše emócie a otvoriť sa väčšej láske. Je pri vás, aby vás zbavil hnevu a zlosti, aby vaše myšlienky vyčistil od jedovitosti. Veľa z vás má problém s odpúšťaním a práve Uriel je ten, kto vám s tým vie pomôcť, ak ho o to požiadate. A pokiaľ si zo srdca želáte odpustiť, určite to dokážete. Ak totiž toto dokážete (prosím pochopte dôležitosť odpustenia) znovu nadobudnete dôstojnosť a sebakontrolu a zároveň sa očistíte od nízkych energií. 

Želám vám veľa krásnych chvíľ.

S ♥ Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

K téme

Ryby – vianočný horoskop Vodnár – vianočný horoskop

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.