Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena, samota, relax, beauty
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
2. októbra 2017 HoroskopyTýždenné horoskopy od DamskaJazda.skSITA

Výklad kariet na týždeň od 02.10. – 08.10.2017

Tak už tu máme október. Je to mesiac úcty k starším, na tú by sme však nemali zabúdať po celý rok. Z wikipédie som sa dozvedela, že mesiac október je aj mesiacom zdravých zubov, čo ma trošku aj pobavilo. Premýšľam, na základe čoho bolo toto určené :-))))) Takže – ak zanedbávate vaše zúbky, hor sa k zubárovi . Samozrejme je dobré pozrieť si lunárny kalendár, aby nebol deň v býkovi. Vtedy sa zákroky neodporúčajú.

Čo nám však chcú pre tento týždeň povedať karty? Opäť mi po krátkom čase „išli do rúk“ karty Delfínov a víl.

Vyzerá to, že tento týždeň máme trošku „vypnúť“. Hneď prvá karta „Hrajte sa“ hovorí o tom, že ostatné dni boli pre vás trošku rýchlejšie, niektorí ste možno išli až nadoraz, niektorí možno idete ako píla, až máte pocit, že fungujete iba zotrvačnosťou a nikam to nevedie. Tento týždeň sa preto ukľudnite a venujte sa tomu, čo vám robí radosť, čo vám „nabíja baterky“ a z čoho máte dobrý pocit. Hravosť je aj určitá forma meditácie, čo si málokto uvedomuje. Uvoľňuje srdcovú čakru a dovoľuje vám spojiť sa s Božskou múdrosťou.

Hneď druhá karta nadväzuje na prvú. Prijmite božskú pomoc – to znamená v súvislosti s prvou kartou – uvoľnite sa, neberte všetko vážne. Skúste si nedávať dokola otázku: „Čo mám ďalej robiť?“ Nerobte nič – relaxujte, naberajte sily, pustite svoje problémy, ktoré vás ťažia, nechajte tých hore, aby mohli zasiahnuť. Keď niečo kŕčovite držíte, nedá sa s tým nič robiť. Predstavte si, keby ste niekoho silno držali obomi rukami za krk a chceli by ste, aby sa mu dobre dýchalo. Takto je to presne aj so situáciami, kedy prosíte, aby sa vyriešili, ale pritom ich nechcete pustiť, nedávate priestor na riešenie. Takže – pustiť a než nastane riešenie, tešte sa z toho, že máte okolo seba anjelov a nebeských radcov, ktorí sa s láskou o vaše problémy postarajú.

Preto – posledná karta upozorňuje – Dávajte si pozor na svoje myšlienky. Neexistujú žiadne neutrálne myšlienky a každá vaša myšlienka má dopad  na váš život. Viem, že každý z vás skĺzne do negativity a preto je dobré, keď si to uvedomíte, použiť afirmáciu: „Tieto myšlienky teraz ruším a nahrádzam ich pozitívnymi afirmáciami, ktoré sú v súlade s Božským zámerom mojej duše.“ A potom vymenujte to, čo chcete, aby sa vo vašom živote dialo. Nezabudnite poďakovať. Počas tejto dôležitej časti vášho života totiž máte silu (aj keď si ju nie všetci uvedomujete s plnou vážnosťou), ktorá vám umožňuje všetky vaše želania realizovať. A to dokonca veľmi rýchlo.

Tento týždeň si naordinujte „light“ dni, kedy sa vyblbnete a naberiete tú správnu energiu pre ďalšie dni. V tomto týždni máme aj spln, preto všetko, čo je pre naše telo dobré, bude mať dvojnásobný účinok. Až teraz som si uvedomila, aké posolstvo nám je vlastne odovzdané………pochopili ste? Tento týždeň môžeme veľmi veľa získať pre seba aj do zásoby. No úžasné!!!!!

S láskou Inka ♥

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Tri otázky pre Vierku Ayisi: Pre zdravie je najdôležitejšie mať čo najčistejšiu psychiku Ako efektívne očistiť telo od parazitov a schudnúť? Budete potrebovať na to iba dve zložky

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.