Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Elán, šťastie, sloboda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:
11. septembra 2017 HoroskopyTýždenné horoskopy od DamskaJazda.skSITA

Výklad kariet na týždeň od 11.09. – 17.09.2017

Vo výkladoch nastáva trošku zmena. Všetko naokolo sa hýbe a mení. Dlho som sa zaoberala myšlienkami, ktoré mi prichádzali. Pre jednotlivé znamenia už vykladať nebudem, posúvame sa vyššie a ďalej. SME JEDNO a nejako ako by sme viac mali vnímať, čo ako ľudia môžeme urobiť, čo nám je odporúčané všetkým. Ďakujem za pochopenie.

Preto vám budem prinášať už nie mesačné, ale týždenné výklady – pre vás všetkých.

Na týždeň od 11.09. – 17.09. budem používať karty „Magické posolstvá víl“, k tým ma to nejako posunulo…….

Vytiahla som z balíčka karty: Doprajte si viac pohybu, Vaše priania sa uskutočnia a Majte trpezlivosť.

reklama:

Naozaj toho pohybu máme málo. Ide čas, kedy ho budeme mať ešte menej, leto pomaly odchádza a tak aj naše zvýšené fyzické aktivity, či v záhradke, pri vode alebo v prírode. Skúsili ste si všimnúť, že keď sa viac hýbete, cítite sa lepšie a máte pocit, že vami prúdi silná energia? Pohyb je totiž kľúčom k trvalej energii, k pevnému zdraviu a spokojnosti. Zmierňuje stres, ktorý veľa z vás zažíva. Majte akúkoľvek pohybovú aktivitu, pri ktorej sa cítite dobre, nemožno sa nútiť a robiť niečo nasilu, len aby bolo. Nemá to tak vôbec žiadny účinok – miestami je dokonca ten účinok opačný. Preto sa nezabudnite hýbať, hýbať, hýbať…..

Toľko k prvej karte. Ostatné dve by som spojila dohromady……

Trpezlivosť nám ľuďom naozaj v ostatných rokoch veľmi chýba. Chceme všetko dosiahnuť hneď, musíme vidieť výsledky hneď, musíme mať všetko hneď………….celé zle! Netrpezlivosťou si dokonca niektoré veci vyslovene brzdíme – paradox. Uvedomte si, že všetko bude iba tak, ako byť má a nijako inak. Niekedy tomu, aby sa vám splnili vaše priania, predchádza niečo, čo možno ešte nepoznáte, o čom ešte ani netušíte. Nechajte voľne plynúť čas. Energie sa zrýchlili, nebojte sa, dnes všetko ide inak, ako možno ešte pred pár rokmi. Len si zoberte, koľko vecí vyplávalo v ostatnom čase na povrch a v rôznych oblastiach! Zachovajte si preto vieru, buďte trpezliví, pokračujte v modlitbách a afirmáciách, ale nesnažte sa vesmír znásilniť. Všetko, čo je vo vašom Božskom pláne, sa uskutoční a to vám potvrdzuje aj jedna karta z balíčka, ktorá pre tento týždeň vyšla. Preto nezúfajte, aj keď výsledky nateraz nevidíte. Odovzdajte akékoľvek pochybnosti Nebesiam, VERTE SI!

reklama:

Tento týždeň je tu možnosť stretnúť „duchovného partnera“.

Prosím, nezabúdajte na úsmev, je veľmi pre tieto dni dôležitý, nezabúdajte ľudí vo svojom okolí motivovať k tomu, aby sa usmievali…….vaša energia má obrovskú silu…….

Želám vám krásny týždeň. S láskou Inka

reklama:

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Aká je vaša najatraktívnejšia časť tela podľa znamenia zverokruhu? 4 znamenia zverokruhu, ktoré sa manželstvu vyhýbajú

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.