Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 13.11. – 19.11.2017

Som celkom rada, že začína nový týždeň, lebo ten predošlý zasiahli nejaké zvlášť ťažké energie. Pociťovali ste to aj vy? Veľa ľudí v mojom okolí malo „týždeň blbec“ vrátane mňa.

Verím teda, že tento týždeň nás čaká už iba pohodička a klídek 🙂 . Zobrala som karty Madam Lenormand, s ktorými bežne vykladám.

Na začiatku týždňa budú ešte doznievať energie z týždňa minulého. Ešte môžete zažiť nejaký spor, disharmóniu alebo vnútorný nekľud. Táto karta hovorí, že je dobré prehodnotiť nejaké veci vo vašom živote. Hovorí o „oddeľovaní zrna od pliev“, poukazuje na prítomnosť vnútorného boja. Upozorňuje na to, aby ste premýšľali, než niečo vyslovíte. Preto, prosím, začiatok týždňa sa snažte byť v kľude a rozvážni.

Následne už ďalšie dni by mali byť pokojné a v pohode, ak sa o to aj sami pričiníte. Je pochopiteľné, že ak si budete naďalej udržiavať negatívne postoje, ak budete podráždení, tak aj okolie na vás bude reagovať. Uvedomte si, že je dobré venovať energiu iba tam, kde je potrebná. Neriešte preto, čo nemusíte alebo ani nie je vo vašich silách. Skôr je vhodné obdobie na realizáciu toho, nad čím už dlhšie premýšľate. Je pochopiteľné, že nie je možné niektoré zámery uskutočniť ihneď alebo v krátkom čase. Ale určite je toto obdobie časom, kedy rozhodne môžete začať. Sú tu totiž dve veľmi šťastné karty, ktoré vás povzbudzujú a dávajú vám pozitívne impulzy. Dokonca karta „Kytica“ zosilňuje význam pozitívnych kariet a oslabuje význam karty negatívnej. Táto karta vás povzbudzuje a v kombinácii karty, ktorá je pri nej, vám je oznámené, že základy vášho šťastia sú postavené…….nepremárnite preto tento čas.

reklama:

Čo sa zdravia týka, tento týždeň dávajte pozor na orgány pečeň, žlčník, žalúdok, slezina, dvanástnik a ženské orgány. Tiež – čo v tomto období býva dosť často – buďte opatrní a chráňte si dýchacie cesty, priedušky, pľúca. Počasie ešte miestami zvádza sem tam sa ľahšie obliecť, ale netreba to podceňovať. Odporúčam jesť kyslú kapustu, cibuľu, cesnak a chren. To sú potraviny, ktoré vám v tomto období vedia veľmi pomôcť. Nezabúdajte na kúzelný zázvor, med a pohyb…..

Nech sa vám darí, nezabudnite sa usmievať a tešiť z každého dňa.

S láskou Inka

reklama:

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Jedna žena, 25 ideálov krásy: Pozrite si drastické rozdiely ONLINE PORADŇA: Nerovnováha hormónov

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.