Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Sloboda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
foto: Pexels
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 15.1. – 21.1.2018

Milí priatelia a už tu máme stred januára 2018. Začali sme krásny rok 2018, tak si ho užívajme! Dni sa pomaly predlžujú a o chvíľu nám slniečko dopraje viac svojich lúčov. Dovtedy si energiu dopĺňajte tým, čo vám robí radosť. Je to dôležité pre vás vo viac ohľadoch.

Pre tento týždeň je tu pre vás posolstvo:

Nebesia vám posielajú dôležité správy a preto ste vyzývaní, aby ste im venovali zvýšenú pozornosť. Všímajte si „náhody“, ktoré sa motajú okolo vás. Pozorne sledujte svoje pocity a myšlienky, ale tiež aj to, čo hovoríte iným. A hľadajte medzi tým všetkým spojitosť. Osobne si sem tam takéto „náhody“ píšem a tak potom ľahšie identifikujem to, čo mi chcú Nebesia povedať. Všímajte si aj ľudí vo svojom okolí. Kdesi na blízku vás čaká stretnutie s niekým, kto ovplyvní váš život. Slobodní majú možnosť získať partnera, o ktorého prosili vo svojich modlitbách. A že to bude práve v tomto období, je úžasné, nakoľko vibrácia roka 2018 je v znamení čísla 2 – kedy práve zoznámenie sa s niekym môže byť dlhodobé alebo navždy. Preto je možné, že vám príde do života veľká láska. Nemajte žiadne obavy, ani sa nesnažte túto situáciu nejako „znásilňovať“, tým by ste práve tento zámer oddialili. Dôležité nateraz je byť v kľude, v harmónii so sebou samým. A aj keď ešte nevidíte žiadne hmatateľné dôkazy, vedzte, že vaše priania sa zhmotňujú práve teraz.

Hovorí o tom karta „Je vám pomáhané“ a zvyknem prirovnávať význam tejto karty k námorníkom, ktorí sa plavia na mori. Blížia sa k pevnine, ktorú zatiaľ nevidia, ale napriek tomu zaznamenávajú známky života – vtákov, či v mori vetvičky alebo kvety. (pre vás sú to práve tie „náhody“, ktoré si máte všímať) Ste uisťovaní, že zhmotňovanie vašich prianí prebieha a vašou úlohou je zotrvať vo svojej viere.

reklama:

Posledná karta je ale že úplne famózna! Je aj odpoveďou pre tých, ktorí napriek všetkému pochybujú. Je to karta „Pokladnica“. Čo už si môžeme viac priať? Prichádza k vám hojnosť na všetkých úrovniach. Nezabudnite preto ďakovať za všetko, čoho sa vám dostáva a čo považujete aj za samozrejmosť. Vedzte, že nič nie je samozrejmé. Skúste sa zamyslieť a popremýšľať, či naozaj to, čo máte, nie je pre vás veľkým bohatstvom. Niekto môže oponovať, že trpí.

V Biblii sa píše: „Staň sa ti podľa tvojej viery“. Preto naďalej upratujte vo svojej mysli. V živote totiž dostávame to, čomu veríme. A v tejto chvíli naozaj viem, o čom píšem z osobnej skúsenosti. Valerij Sineľnikov v jednej zo svojich úžasných kníh napísal: „Všetko v ľudskom živote(vrátane choroby), má určitú pozitívnu funkciu. Všetko, čo zažívame, sú iba rôzne spôsoby, akými sa podvedome snažíme uskutočniť naše zámery, ktoré sú v jadre pozitívne. Žiadny zámer nemôže byť negatívny, pretože negatívna skúsenosť v prírode neexistuje. Negácia je prítomná iba v našej reči“.

Tak vám želám krásny týždeň plný radosti a úsmevu.

reklama:

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

STRELEC – horoskop na rok 2018 ŠKORPIÓN – horoskop na rok 2018

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.