Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Samota, smútok, more, žena, pláž
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
16. októbra 2017 HoroskopyTýždenné horoskopy od DamskaJazda.sktichemiesto.wordpress.com

Výklad kariet na týždeň od 16.10. – 22.10.2017

Ľudia zlatí, toľko vecí sa deje, až sa mi miestami rozum zastavuje! A preto vítam kartu, ktorá sa tlačila von prvá – „Znamenie“. Naozaj je to o tom, aby ste veľmi pozorne vnímali všetko, čo sa okolo vás deje. Veľa z vás je presvedčených o tom, že si netreba všímať to, čo sa deje napríklad aj na Slovensku. Čo všetko za ostatné obdobie vyšlo na povrch, o čom všetkom sa už nahlas hovorí. Verte, že aj toto sú odpovede na vaše prosby, berte preto vážne to, že je potrebné sa zodpovedne postaviť aj k týmto veciam. A kto to nechápe, mohol by sa nad tým zamyslieť. Nie je to žiadna propagácia (bohužiaľ už za všetkým sme sa naučili vidieť „niečo“ a to nie je dobre), je to jednoducho fakt. Vaša duchovná vyspelosť totiž hovorí aj o väčšej zodpovednosti nielen voči sebe samému. Skúste sa nad tým zamyslieť.

Úplne mi vyrazila dych druhá karta – „Pravda a integrita“. A je tu to, čo som aj vyššie písala možno miestami „medzi riadkami“. Takže zhrniem – vnímajte veci, ktoré sa dejú okolo vás, opustite všetko, čo už nie je autentické a čo vás doteraz nútilo stáť na mieste. Zbavte sa všetkého, čo už neslúži vášmu najvyššiemu zámeru. A platí to na všetkých úrovniach. Pustite choré situácie a nechajte do nich vstúpiť božské svetlo! Uverte s plnou vážnosťou, že odvaha a pravda sú veľmi mocné (ani neviem prečo, ale cítim pri dnešnom výklade veľké odhodlanie a silu). Vyjdite z tieňa a naplno ukážte vaše schopnosti. Už ani pred sebou nič neskrývajte. Ak sa totiž rozhodnete byť pravdiví aj k sebe, začnú sa diať zázraky.

A je tu ďalšia karta, ktorá krásne naväzuje na dve predchádzajúce – „Priateľstvo“. Je to tak – zabúdame sa stretávať. Donekonečna sa vyhovárame na čas, ktorý si s nami robí čo chce. Pritom tými väzňami sme iba my sami. Potrebujeme znovu začať vnímať ľudí osobne, nie cez mobily, tablety, či notebooky. Potrebujeme si pozrieť do očí a objať sa. Potrebujeme tieto energie. Veľmi ich potrebujeme!!!! A takisto je tu tiež čas urobiť si aj inventúru v priateľoch (teraz ma napadol fakt, ako na FB môže mať niekto 200 a viac priateľov? Je to choré…). Takže – urobte si poriadok aj tu. V týchto vzťahoch. Nech sú pri vás ľudia, ktorí odzrkadľujú vaše záujmy, ambície – jednoducho ľudia, ktorí sú na rovnakej vlnovej dĺžke ako vy. Nech ich je radšej menej, ale nech stoja za to.

A pýtalo si to nejako ešte jednu kartu – wau!!!!! Božské načasovanie“. Nuž, čo k tomu dodať? Aj keď sa vám možno zdá, že niečo príliš dlho trvá, verte, že všetko má svoj čas. Všetko sa riadi univerzálnymi zákonmi božského načasovania. Sama si niekedy hovorím, že niečo príliš dlho trvá a neskôr sa ukáže, prečo to tak bolo. Pochopila som, že nič nie je dobré tlačiť nasilu. Je skôr namieste pýtať sa anjelov o pochopenie, prečo sa tak deje. Či pre naše negatívne očakávania, alebo to nie je pre nás tá správna cesta.

reklama:

V ostatnom čase prichádzajú posolstvá, ktoré nás nútia ísť do hĺbky – do svojho vnútra a tam robiť veľké upratovanie. Sú to posolstvá, ktoré nám tiež ukazujú, že už nie je čas byť len vo svojej ulite. Poznanie, ku ktorému sme dospeli a spejeme, je dobré posielať ďalej……

Už nie je čas na to, aby ste mali strach. Už nie je čas na ľahostajnosť. Už nie je čas motať sa kdesi dokola. Je čas na to, aby ste roztiahli krídla a vyleteli!

Ľudia milovaní – rozdávajte si navzájom veľa lásky, úsmevu, pomáhajte si navzájom. Ste totiž úžasní a jedineční!

reklama:

 S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Vyberte si obrázok a zistite, akou ženou ste Nie srdce, ale hlava? 9 nečakaných vecí, ktoré veda zistila o láske

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.