Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
žena, cestovanie, cestovať, ruksak, jazero, hory, príroda
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com winter/f=CPIHVX/s=DynamicRank
reklama:
reklama:
reklama:
20. novembra 2017 Lifestyle od Inkatichemiesto.wordpress.com

Výklad kariet na týždeň od 20.11. – 26.11.2017

Tento týždeň je dosť zaujímavý. Dve z troch kariet vás nabádajú k rozhodnutiu. Veľakrát si poviem – veď už to vyšlo toľko razy a zasa?

Ale tak – stále sa v niečom rozhodujeme a stále veľa z nás nemá ešte celkom silu urobiť určité rozhodnutia. Karty vás preto nabádajú zbaviť sa strachu z „pohybu vpred“. Je vám opäť odporúčané pustiť sa všetkého starého (a sem patria – priateľstvá, ktoré už nie sú vyrovnané, partnerské vzťahy, kde už nie je cesta späť, oblečenie v skriniach, ktoré len prekladáte z miesta na miesto a veci okolo vás, na ktoré iba padá prach a nemajú vo vašom živote žiadnu hodnotu, žiadny význam, či práca, ktorá vás nebaví. Premýšľajte preto, čo vyhodiť, čo možno darovať a urobiť tak radosť iným….). Je totiž nemožné, aby vám prišlo do života niečo nové, ak to nemá priestor.

Ale to už vám ani netreba písať. Vy to už viete, len………..aj to viete. Stačí povedať „Končím“, „Zbohom“ alebo „Prepúšťam navždy zo svojho života“ – ale musí to ísť zo srdca. Môžete nebesia požiadať, aby vám s touto premenou pomohli. Odpútajte sa od situácií, ktoré vám už neslúžia a iba ich zo sebou ťaháte, lebo máte pocity viny, výčitky, zlosť…….všetko to dajte preč. Nemá ďalej význam, aby to bolo vo vašom živote. Ak žiadate o nejakú správu zhora, nejaký pokyn, skúste si položiť otázku „Čo vlastne chcem ja? Čo si želám? Čo je mojim snom, ktorý chcem, aby sa mi splnil?“ Nenechajte sa vláčiť životom ako keď vietor si robí na vode s loďkou čo chce. Ide totiž o to, že to pomyselné kormidlo držíte v rukách, tak s ním aj niečo robte. A práve vaša rozhodnosť, nepoddajnosť, jasný zámer – to všetko pomôže k tomu, aby vám Nebesia pomohli vaše sny naplniť.

Urobte tak a stane sa to, čo hovorí posledná karta: Príde k vám neočakávané bohatstvo na všetkých úrovniach.

reklama:

Krásny novembrový týždeň vám želám, priatelia.

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Mesiac zoznámenia: Ovplyvní trvanie vášho vzťahu? Vyberte si obrázok a zistite, akou ženou ste

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.