Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Les, žena, sama
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 22.1. – 28.1.2018

Len toť nedávno sme si želali všetko dobré do nového roka a už máme pomaly prvý mesiac za sebou.

Chcem upozorniť, že môžete pociťovať únavu, bolesti hlavy, alebo pocit, že ani neviete, čo robiť, kde začať…….Idú k nám dosť silné energie, je to akoby predpríprava na riadnu pecku, ktorá nastane v marci. Preto odporúčam naberajte energiu ako sa dá. Snažte sa byť v rovnováhe. Ako pozerám na karty, ktoré mi pre vás na tento týždeň vyšli, tak aj ony vás k tomu nabádajú.

V prvom rade je tu karta Zvážte svoje možnosti. Nie, že by ste si nemali na niečo trúfnuť – práve naopak. Táto karta vám oznamuje, že ak chcete niečo riešiť a máte predstavu, ako na to, len sa vám to zdá nemožné, máte sa ohliadnuť aj po iných variantoch, iných možnostiach, ktoré tu pre vás sú. Určite ich je viac. Preto si máte všímať opakujúcich sa znamení, ktoré sú práve smerovými tabuľami  k riešeniam vecí, ktoré vyriešiť chcete. Opäť je tu karta, ktorá hovorí, aby ste sa nehrali na hrdinov a dovolili si prijímať pomoc od iných ľudí a tiež sa nebojte o pomoc požiadať. Nie je to ani hanba, ani vaše zlyhanie, že si niektoré veci nedokážete vyriešiť sami. Spolupatričnosť, vzájomná pomoc –  to je to, čo k nám tiež patrí.

Je vám odporúčané, aby ste život nebrali príliš vážne, pretože tak strácate veľmi veľa energie a niektorým z vás môže práve prílišná zodpovednosť aj za to, za čo nie ste zodpovední, privodiť zdravotné problémy. Preto – pokoj, rozvaha, kľud, úsmev, radostné momenty, prijemné zážitky, stretnutia s ľuďmi, ktorí sú vám blízki – to sú veci, ktoré vám dodajú energiu. Robte si drobné radosti.  Nenechajte sa vytočiť, nech sa deje čokoľvek. Nedávajte energiu tam, kam nepatrí a kde si ju nezaslúžia. A nech je to ktokoľvek a kdekoľvek.

reklama:

Vedzte, že vy a vaši blízki, takisto aj váš majetok ste pod ochranou Nebies. Ste v bezpečí. Strach z vášho života odišiel navždy. Stres z vášho života odišiel navždy. Vo vašej duši je trvalá harmónia a láska.

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

10 varovných signálov, že vaša pečeň nefunguje správne. Pozor! Tieto toxíny sa hromadia vo vašich tukových tkanivách KOZOROŽEC – horoskop na rok 2018

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.