Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dážď, dieťa, dáždnik,
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 23.10. – 29.10.2017

Vyzerá to, že babie leto máme za sebou. Hmly, dažde a chlad oznamujú, že jeseň sa zrejme prehupla do vážnejšej podoby.

To však neznamená, že tak musíme zostať naladení aj my. Takéto počasie je pre jeseň normálne a zapamätajte si, že nie je dôvodom pre to, aby ste boli smutní, pochmúrni a zle naladení. Ako som už v minulom výklade napísala, kľudne buďte obklopení aj naďalej pastelovými farbami. Zopakujem – aj to je pre vás energia. Toť som nedávno stretla jednu známu a už z diaľky sa na mňa usmievala. Keď prišla bližšie, povedala: „Vy ste v dave neprehliadnuteľná, doslova z vás kričí optimizmus.“ Na moju otázku, prečo si to myslí, odpovedala: „No to tie vaše pestré farby, v akých ste oblečená.“ Mala som na sebe rifle, kde boli pastelové farby: ružová, hráškovo zelená a biela a mikina so šálom boli ružové. Poďakovala som sa za kompliment, ale neskôr som si uvedomila, že som jej „spôsobila“ úsmev a to ma veľmi potešilo. A poviem pravdu, ja sa v takých farbách cítim dobre.

Skúste to teda aj vy. Veď viete, že napríklad červená farba zohrieva a oranžová dodáva energiu. Tak ich práve v tomto období skúste začleniť do svojho šatníka.

Ale poďme na karty:

reklama:

Po veľmi dlhom čase som vzala do rúk karty archanjelov. Bola som naozaj zvedavá, aké posolstvo od nich príde, pretože tieto karty sú veľmi silné a zo začiatku som ich vnímala akože – ani mi nič veľmi nevedia povedať. Zakrátko som však názor veru zmenila.

Prvou kartou je Jasnocítenie. Je pod „patronátom“ archanjela Raquela, ktorý hovorí: „Všímajte si opakujúcich sa telesných pocitov a emócií, pretože sú prejavom Božského vedenia.“ Doplnila by som – veľakrát sa svojich pocitov bojíme. Hlbokým emóciám sa snažíme vyhýbať, ale prosím – majte tieto pocity v úcte, pretože práve oni vám pomáhajú odstraňovať energie, ktoré vstrebávate, ale ktoré nie sú pre vás dobré. A stále majte na pamäti – ak sa vám niektoré emócie a fyzické pocity opakujú, sú v nich skryté dôležité informácie pre vás. Venujte im preto zvláštnu pozornosť a riaďte sa nimi, aj keď sa vám možno zdá, že to nie je správne. Raquela môžete požiadať o to, aby vám pomohol tieto emócie pochopiť,  „prečítať“. Pomáha totiž „triediť“ vaše pocity, dáva ich do harmónie.

Premýšľala som, prečo vyšla karta Tvorivé písanie. Samozrejme tí, ktorí sú majstrami písaného slova, sú nabádaní, aby to využili. Ale prišla mi k tejto karte aj iná informácia. Poznáte určite slovo „denník“. Skúste si niečo také začať písať a verte, že viem, o čom hovorím. Dlhé roky som tak robila a keď som si s odstupom času čítala, čo som všetko prežívala, čo všetko som pochopila, bolo to úžasné poznanie. Ale robila som ešte jednu vec. V určitom životnom úseku som si denne vykladala „karty dňa“ a denne som si ich zapisovala. Nie vždy som chápala, prečo vyšli práve tie, ktoré mi vyšli. Keď som si ich však poskladala – pochopila som. Tam bol ten návod. Tam boli odpovede na moje otázky a prosby. Vedzte, že ak sa vypíšete zo svojich pocitov, uľaví sa vám.  Toto písanie môže byť časom pre vás aj zábavné, tak ako som to cítila aj ja. Poproste o pomoc pri tejto činnosti archanjela Gabriela, rád to urobí.

reklama:

Treťou kartou je Jasnopočutie. Stáva sa vám, že si v mysli dáte otázku a príde vám vzápätí odpoveď? Tak to je presne ono. Božské vedenie. Každý človek veľmi jasne počuje Božské vedenie, ale ego ho zvykne prehlušiť. Preto veľmi pozorne sledujte všetko, čo počujete vo svojej mysli. Sú to doslova „Božské inštrukcie.“ Môžete poprosiť o pomoc archanjela Zadkiela a pomôže vám aj, ak budete nosiť pri sebe kamienok zvaný Lazurit.

Hm…a opäť je to iba o nás samých. Sledujete to?

Užite si tento týždeň v radosti, šťastí a láske.

reklama:

Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Horoskop: Najzraniteľnejšie miesta žien podľa znamení zverokruhu Ročný horoskop na rok 2021, časť II.

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.