Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Alvin mahmudov 244470 unsplash.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 23.4. – 29.4.2018

Milí priatelia,

opäť ma to posúva povedať vám niečo k udalostiam minulých dní. Zasa sú nám podsúvané médiami katastrofické informácie o útokoch na Sýriu, o tom, že  začala 3.sv.vojna a neviem, čo všetko. Nesledujem to, ale zasa – pohybujem sa medzi ľuďmi a počúvam. VOJNA NEBUDE! Prosím nedávajte týmto informáciám svoju energiu.

Vysvetlím:

V žiadnom prípade sa neradujem zo žiadnej zlej udalosti, ale nevyvoláva  vo mne žiadny pocit. Z môjho pohľadu to nemá význam – myslím z dlhodobého hľadiska. Hlavne ak viem, aký má skrytý význam – ľudia každej takej udalosti prikladajú význam, zapájajú emócie, znižujú tak svoju energetickú vibráciu. Čo však nie je dobre – ešte veľmi veľa ľudí takýmto udalostiam venuje svoju pozornosť a tak sa následne znižuje energetická vibrácia celoplanetárne. Som presvedčená, že všetky tieto akcie sú opäť úmyselné a že všetky tieto udalosti smerujú práve k zníženiu frekvencie vibrácií Zeme. Pre „temnotu“ je totiž veľmi dôležitý chaos, stres a strach. Čo si myslíte, prečo bola „zariadená“ migrácia do Európy? Predstavte si tú „energetickú maškrtu“ pre temnotu, iluminátov – nazvite si ako chcete nízku energiu – v podobe strachov, negatívnych emócií – a čo to všetko urobilo s vibráciou Zeme? A toto je ich cieľ. Ich potreba udržiavať ľudí v napätí, aby naša myseľ nemala pohodu, pocit kľudu a bezpečia.

reklama:

Prosím, myslite na to. Myslite, že všetky tieto udalosti sú zámerne vytvárané a podsúvané, pretože ľudia boli a zatiaľ ešte sú nastavení tragédie prežívať. Skúste si tak aspoň týždeň sledovať, čím je vaša myseľ masírovaná cez médiá………..všimnite si komentáre k článkom, aké spôsobujú emócie…….Aj toto patrí k vášmu učeniu a rastu – nedávajte energiu tam, kam nepatrí. Vždy si spomeňte, čo tým posilňujete.

Opäť som poprosila o vedenie pre ďalší týždeň. Na čo sa zamerať pri práci na sebe samom pre tento týždeň. A opäť vyšla famózna karta k téme, o ktorej som písala na začiatku. Potrebujeme sa zamerať na 5. čakru – na centrum komunikácie. Je veľmi úzko spojená s vibráciou 3. čakry, s ktorou sme pracovali minulý týždeň.

Piata čakra je veľmi silným nástrojom „moci“ (ukazujú vám  túto moc práve médiá), či už v podobe písomného alebo ústneho prejavu. Slová dokážu potešiť, vyliečiť, ale i ublížiť. Táto čakra uvádza energiu myšlienok do reality. A preto je iba na nás, či sú vaše myšlienky vysoko vibračné alebo naopak. Vyzýva nás, aby sme sa zamerali na to, čo ju oslabuje a aby sme zmenili svoj spôsob vyjadrovania – máme ho povýšiť na vyššiu formu lásky. Určite je to aj o tom, aby sme zmenili aj spôsob nášho premýšľania a o tom, ako oslovujeme sami seba. Možno treba urobiť aj inventúru v našom slovníku, pretože niektoré slová narúšajú našu auru. Porozprávajte sa so svojou piatou čakrou a zamerajte sa na rady, ktoré vám poskytne. Je totiž dôležité, aby bola v harmónii, pretože je premostením medzi srdcom a rozumom. Ak je v nerovnováhe, tak je potom nadradený buď rozum (a to vedie k prílišnému premýšľaniu, prílišnej zodpovednosti, rozoberaniu situácií) alebo je to srdce (potom je človek príliš precitlivený a emočne nevyrovnaný).

reklama:

Modlitba pre piatu čakru

„Uvedomujem si, kde moja piata čakra leží. Je výstupom mojich emócií, je centrom všetkých mojich prejavov. A ja si priznávam, kde v tejto čakre mám bloky a kde si sám(a) bloky pridávam. Uvedomujem si, že veľký podiel na tejto čakre majú emócie s mojimi slovami spojené.

A je jedno, či boli povedané, alebo len v mysli stvorené. Priznávam, že tieto slová zraňujúcimi mohli byť, a ruším všetko to, čo mohli tieto slová spôsobiť. Prosím o nápravu u seba, aj u tých, komu som týmito slovami ublížil a žiadam o odpustenie všetkých, koho sa dotkli moje emočné prejavy a spôsobili akúkoľvek formu ublíženia.

reklama:

Uvedomujem si, že trestám sám(a) seba aj keď len svojimi myšlienkami a každý tento trest láske odovzdávam. Láskou sa menia na vibrácie, ktoré sú mi vlastné a ozdravujem prejavy svoje, ktoré sa môžu niesť vo vibrácii novej, láskavej a prívetivej. Ako ku mne samotnému/samotnej, tak aj ku všetkým a všetkému, k svetu okolo, aj ku všetkým bytostiam.

Opúšťam všetky strachy, ktoré blokujú moju kreativitu a prijímam späť schopnosti, ktoré môj prejav rozširujú. S radosťou tak objavujem svet, ktorý je naplnený činnosťou z detstva.

Moja čakra sa uzdravuje a dostáva novú vibráciu, moje schopnosti sa rozširujú a ja zostávam s nimi v mieri.“

reklama:

Afirmácia:

Centrum mojej komunikácie sa aktivuje a prebúdza. Moja 5. čakra  má silu požehnanú Dychom Boha.

Želám Vám krásne dni.   S ♥ Inka

reklama:

S odovzdaním posolstva pre vás mi pomohli Zvitky tvojej múdrosti od Markéty Selinijana Stejskalovej.

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

10 zlozvykov, ktoré vás vyšťavia z energie! Vône podľa znamení zverokruhu. Ktorá pristane vám?

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.