Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Jeseň, žena, kráska
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
25. septembra 2017 HoroskopyTýždenné horoskopy od DamskaJazda.skSITA

Výklad kariet na týždeň od 24.09. – 01.10.2017

Máme za sebou začiatok „nových úžasných energií“, ktoré k nám dňom 23.09.2017 začali prúdiť. Tí, čo pravidelne navštevujú stránku Tiché miesto na Facebooku vedia, o čom píšem. Žiadny koniec sveta sa nekonal, ako nezmyselne uvádzali rôzne médiá, ale spustila sa nádherná obnova našej milovanej planéty. Verte, že všetko bude naozaj v poriadku napriek tomu, že sa vám to momentálne možno tak nejaví.

Ešte trošku humoru k tomuto dňu – pobavilo ma to. Na FB bežal vtip: „Akože aký koniec sveta? Veď som pozeral predpoveď počasia na najbližších 7 dní.“ Takže asi tak k tým nekonečným koncom sveta. Buďte si istí, že tak skoro koniec sveta nebude. A takisto nebude žiadna vojna. Ako upozorňujem stále na blogu, či FB, nevnímajte informácie médií, zvažujte a selektujte, aké informácie pustíte do svojho života.

Na tento týždeň som si vzala do rúk tarot, ktorý som už veru veľmi dlho nepoužívala. Je to Tarot keltských drakov. Po vytiahnutí štyroch kariet viem, prečo to tak bolo.

Prvá karta je karta Eso pentaklov. V tomto tarote symbolizuje „Zemské vajce“ alebo ak chcete „nádrž fyzických možností“. Symbolizuje ale aj nezrelé prebúdzajúce sa energie do nového cyklu bytia. Sme holí, akoby sme sa práve narodili, ale máme, zatiaľ neviditeľnú, schopnosť „zakvitnúť“. Všetko v našom živote, po tom všetkom, čo sme prežili sa už zakotvilo, je stabilné. Začína sa niečo nové, čo nás ešte viac prebudí z duchovného spánku. Začíname vnímať a chápať viac, začíname poznať súvislosti.

Samota, žena, smútok, starnutie, staršia žena
www.thinkstockphotos.com
reklama:

Šesť pohárov je úžasná karta, ktorá symbolizuje niečo ako nečakaný dar. Znovuzrodenie, „nahota“, ktorá je momentálne v nás, nám pomôže viac získať jasnozrivé napojenie sa, ktoré máme všetci. Stále pokračuje akoby obnova života. Táto karta je veľmi pozitívna, optimistická, je o sile, ktorú máme v sebe. Každý zlatý kalich predstavuje stavebnú silu vo všetkých podobách – pri tvorbe vzťahov, či liečivá sila medzi ľuďmi a zvieratami, pri liečivej sile smerom k prírode, k samým sebe.

Môže prísť k stretnutiam s ľuďmi, s ktorými ste sa už veľmi dávno nevideli, či môžu sa objaviť nové príležitosti – preto sledujte pozorne, čo k vám prichádza.

Je tu dokonca možnosť zmeny bydliska alebo zamestnania. (Neznamená to sťahovanie tento týždeň, ale môže prísť k rozhodnutiu v tomto čase. Tak to platí aj pre zamestnanie). Pre vyriešenie záležitosti, ktorá vás trápila, je dosť dobré, aby ste neváhali a konali. Veci sa práve posunuli dopredu………

reklama:

Karta Blázon v tomto tarote posilňuje všetko, o čom sa hovorilo doteraz. Môžete svoj život úplne reštartovať. Prichádzajú k vám nové, prekvapujúce možnosti, ktoré sa, pre niekoho, budú vymykať z bežného kolobehu života. Je tu obdobie rozhodnutí, z ktorých budete aj sami prekvapení, že ste ich jednoducho urobili.

Pri vašich nohách totiž leží veľa nových vecí a príležitostí.

Som ohromená z tohto výkladu, keď si predstavím, čo som písala k 23.09.2017 – „prichádzajú nové, úžasné energie“. Tento výklad to len potvrdil. Ľudia zlatí, osobne pociťujem zvláštnu eufóriu, radosť. Ako v jednej českej rozprávke povedal pán Lipský „mám povznášející pocit“. Pociťujete aj vy niečo podobné?

reklama:

Želám vám usmiaty a krásny posledný septembrový týždeň.

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Posvieťte si na posledné číslice v roku vášho narodenia a dozviete sa o sebe niečo nové ONLINE poradňa: Keď sa hnev podpíše na vašom vzhľade

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.