Výklad kariet na týždeň od 27.11. – 03.12.2017

Sun snow herzchen stones 218866 1.jpeg
Pexels

Pozdravujem Vás, priatelia milí!

Tento týždeň sa prehupneme do posledného mesiaca tohto roka. Neuveriteľné! Už ani nie o mesiac tu máme Vianoce. K Vianociam vám chcem povedať: Zmeňte energiu, ktorú veľa z vás cez tieto sviatky využíva. Prestaňte sa naháňať, prestaňte byť nervózni z toho, aby ste všetko stihli. Nemusíte mať na stole 15 druhov koláčov a misy plné jedla. Vianoce nie sú obžerstvo, ktoré ľudia, bohužiaľ, preferujú. Pozrite si tie davové psychózy v obchodoch. Je to hrozné. Skúste preto tieto Vianoce prežiť s inou energiou a možno trochu inak. Dajte im viac tú duchovnú vážnosť. A čím skôr začnete, tým skôr si toto osvoja napríklad aj vaše deti. Neučte ich konzumnému životu. Potom sa len dospelí čudujú, aké sú tie deti neskromné a ako si nič nevedia vážiť. Zapamätajte si: Deti sa neformujú samé.

Mala som vám toto odovzdať. Tak sa stalo.

Týždeň, ktorý nás čaká, má „zelenú“. Pre všetko, čo sa rozhodnete, máte odpoveď ÁNO! Zvažujte preto, čo všetko chcete, aby sa vám dialo. Počúvajte pozorne svoju intuíciu a riaďte sa podľa nej, aj keby sa vám akokoľvek zdalo, že je niečo nezmyselné. Karta je totiž akoby potvrdením, že to, čo chcete, je pre vás správne. To, čo vám mysľou prebieha a čo vaše ego sa vám pokúša spochybniť, je správne. Preto veľmi pozorne sledujte opakujúce sa znamenia, ktoré k vám chodia. Sú to totiž pre vás veľmi cenné informácie, ktoré môžete využiť pri uskutočnení vašich zámerov. Ešte stále je vás dosť veľa, ktorí si myslíte,  že niektoré znamenia sú iba výplodom vašej fantázie. Uverte s plnou vážnosťou, že to tak nie je. Využite naplno tieto znamenia k uzdraveniu všetkého, čo vám spôsobuje vaše utrpenie. A je to tak – je to dôležité pre vaše ďalšie fungovanie, pretože aj ďalšia karta hovorí o tom, aby ste si odpustili. 
Stres, samota, bolesť

Vychádza mi z toho, že vy sami veľmi dobre viete, čo chcete. Veľa z vás má však stále rôzne obavy, pocity viny, premýšľa, čo nastane, ak……to znamená, stále sú tu vaše strachy. Niekedy, v dobrom, závidím malým deťom ich bezprostrednosť a spontánnosť. Neriešia, či niečo ide alebo nejde, či je niečo nebezpečné alebo nie – jednoducho do toho idú a hotovo. Všimnite si deti, ktoré si skladajú skladačky. Nepremýšľajú, ako im niečo postaviť nejde, ale skúšajú dovtedy, kým sa to nejako nepodarí. Škoda, že ich my dospelí postupne zaťahujeme do hlúpych pravidiel a absurdností, ktorými ich potom úplne zmagoríme.

Preto – prestaňte mať rôzne tie vymyslené pocity, ktoré  sa, okrem nás samých, pokúšajú v nás vyvolať aj iní, lebo napríklad prídu o svoj komfort alebo výhody.

Skúste si hovoriť  túto afirmáciu – vie veľmi pomôcť.

Všetko, čo som si želal(a) v minulosti, odkedy si pamätám samého/samú seba, rozhodol (la) som sa, že to pre seba urobím a stlačím gombík vymazania a urobím to pre seba nepodstatným. Tak môžem realizovať všetko, čo chcem. Už teraz energia, ktorá je na to potrebná, môže prúdiť plným priehrštím a ja ju s láskou prijímam TERAZ A HNEĎ.

Krásny a pohodový týždeň vám želám!

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk