Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Angel, anjel, obloha
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 29.1. – 4.2.2018

Zasa týždeň prebehol tak veľmi rýchlo! Dostala som pred pár dňami otázku, či komunikovať s anjelmi nie je rúhanie alebo hriech. Poviem pravdu, že v prvom momente sa vo mne zobudil na krátku chvíľu pocit, že „zasa tie predsudky a hlúposti vtĺkané ľuďom do hlavy!“ Ale nádych – výdych pomohol 🙂 Takže ak sa niektorí z vás nad tým zamýšľajú, tu je moja odpoveď:

Ako som napísala, sú to predsudky. Tieto obavy, ktoré vznikajú u veriacich vyplývajú z toho, ako niektoré náboženstvá interpretujú posvätné texty. Ak veríte, že môžete hovoriť iba s Bohom, Ježišom alebo inou duchovnou bytosťou, potom ste určite nič neporušili. Veď slovo anjel znamená „boží posol“, potom aké rúhanie? Osobne vnímam anjelov ako dar z nebies a už som počula aj také, že sú akoby „poštármi“ medzi nami a Stvoriteľom. Veď Biblia a aj iné náboženské knihy sú plné svedectiev o ľuďoch, ktorí s anjelmi rozprávali. A – nie sú v kostoloch sochy anjelov? Takže – buďte v kľude. Anjeli nám s božskou presnosťou odovzdávajú posolstvá od Stvoriteľa, vedú naše kroky a ochraňujú nás. Akurát sem tam sa teda dosť narobia 🙂 🙂

Dnes som pre vás pripravila „poštu“ od Poslov Svetla. Milujem tieto karty, sú tak nádherné!

Prvá karta nás nabáda k tomu, aby ste boli empatickí. Máte sa vyhnúť posudzovaniu iných, posudzovaniu ich konania, toho, akí sú. Je dôležité prestať „vedieť presne, čo majú tí iní robiť“. Toto je teda pravda. Vždy vieme najlepšie, čo majú robiť iní a sami veľakrát nevidíme na špičku svojho nosa. Ono – každý koná presne tak, ako sa cíti a ako to v danej chvíli vie zvládnuť. Je to vlastne pre nás lekcia, ako zvládnuť prijatie. Netreba si to však zamieňať s tým, že ak niekto koná niečo nedobré, tak to máme prijať. Ale vy viete, ako to bolo myslené. Tiež „nepestujte ľútosť“. Snažte sa pomáhať tým, že dodáte silu, povzbudíte, pomôžte rozsvietiť božské svetlo!

reklama:

A niekedy sa môže stať, že sami zostanete zmätení a nerozhodní. Tieto pocity zvyčajne vznikajú, ak nemáte k situácii, ktorú prežívate, dostatok informácií. Preto je dobré vždy si položiť otázku: „Prečo mi to prišlo do života?“ „Čo mi chce táto situácia povedať?“ „Aké informácie potrebujem vedieť, aby som túto situáciu pochopil (a) a mohol (la) vyriešiť?“ A počúvajte tiež svoj vnútorný hlas – odtiaľ vám informácia príde určite. Vaša intuícia vám vie našepkať veľmi presne.

Mám tu ďalej kartu hojnosti. Prichádza k nám v tomto týždni anjel hojnosti! Dostaneme peniaze, ktoré potrebujeme a táto hojnosť k nám príde nečakanými cestami. (k tejto karte mi prišla ešte informácia, že to môže znamenať aj to, že môžete aj urobiť rozhodnutie, ktoré pre vás bude znamenať prísun peňazí). Spoľahnite sa na Božiu múdrosť a starostlivosť. Opäť ste vyzývaní, aby ste si všímali opakujúce myšlienky, pocity, nápady. A dôležité je UVOĽNIŤ sa…….čím viac sa uvoľníte, tým rýchlejšie k vám bude možné doručiť tento balíček 🙂

A posledná karta – asi ani lepšie vyjsť nemohla! Všetko, čo chcete, po čom túžite, nastane už veľmi skoro! Tak toto potešilo veľmi aj mňa! Nestrácajme preto vieru a trpezlivosť a hlavne – nemožno robiť nič nasilu a nemožno sa snažiť niečo urýchliť. Ako zvyknem hovoriť – nedá sa vesmír znásilniť!

reklama:

Na tento týždeň naozaj nádherný výklad! Tak si ho užite a nezabudnite na pohladenia, láskavé slová a milý úsmev!

S láskou Inka

https://tichemiesto.wordpress.com/

reklama:

Odporúčané

K téme

ONLINE PORADŇA: Rakovina krčka maternice ONLINE PORADŇA: Nerovnováha hormónov

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.