Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dieťa, lúka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.pixabay.com
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 4.6.- 10.6.2018

Ahoj, priatelia!

Zobrala som do rúk Magické posolstvá víl. Tak sa mi nejako tento čas zdá fakt magický. Neviem to opísať slovami. Posledný spln pred týždňom vo mne asi niečo naštartoval. Stále mi idú také lahodné energie, ako keby dokola ubezpečovanie „neboj, malá, všetko je ok a ešte len uvidíš, čo všetko sa ti začne diať.“ Poznáte ten pocit, ako keby z vás niekto stiahol všetku ťarchu? Alebo že zažívate obrovskú úľavu? Prichádzajú mi informácie, že toto nezažívam a nežijem sama. Mám pred očami obraz, ako keby sa otvorila pre nás nejaká veľká brána s novými možnosťami, príležitosťami, dostane sa k nám veľa dobrých  informácií, ktoré budú pre nás osožné. Vidím tiež okovy, ktoré sú odložené kdesi v kúte, ako keby sa rozpustili nejaké naše väzby – či karmické alebo akékoľvek……a vidím krásnu rozkvitnutú lúku……jaaaaaj, idú k nám dobré časy, preto využite túto energiu!

A opäť karty spolupracujú úplne famózne! Prvá – EMOCIONÁLNE LIEČENIE – hovorí o tom, že sa naše emocionálne bolesti pomaly liečia, avšak treba, aby sme pomáhali aj my. Zbavte sa, prosím, hnevu, odpustite, ak je to potrebné. Veľa z vás mi povie: „Ale to, čo mi bolo urobené, to sa odpustiť nedá!“ Vedzte však, že odpustením neospravedlňujete niečí čin. Ale očisťujete seba samých. Zlosťou v sebe totiž škodíte iba sebe samým. A ešte ak to ťaháte dlhé roky, je to pre vás obrovská negatívna záťaž. Odhoďte to, osloboďte sa, odhoďte okovy v podobe neodpustenia. Čím viac zo seba „zhodíte“, tým viac čerstvej, posilňujúcej energie k vám príde.  Nadväzuje na túto očistu druhá karta – POŽIADAJTE O TO, ČO CHCETE. Pýtajte si do svojho života čo chcete a nie naopak. Vesmír nemá problém splniť vám vaše priania. Ak si niečo želáte, môžete to upresniť: „toto alebo niečo lepšie“….aby ste sa zbytočne neobmedzovali. Len – želajte si presne. Farbu očí, výšku, rozmer,  hmotnosť, miesto určenia – jednoducho – ako keď staviate dom, musíte mať presný projekt. A potom už len „Enter“ a poslať „hore“ ako keď posielate správu, či odosielate email.

Krásny týždeň, priatelia!

reklama:

♥  Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť I. Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.