Výklad kariet na týždeň od 5.2. – 11.2.2018

žena, kráska, samota, zima, červené šaty

Opäť som vzala do ruky karty Poslov Svetla. Svetlo je to, čo pre naše dni potrebujeme. Svetlo je to, čo nás nabíja energiou, preto ma to pritiahlo znova k nim. A to nehovorím o tom, aké sú krásne!

A znova a znova je to iba o nás. Už nie o iných, už iba o nás. Tak je to správne a tak to má byť. Mnohí z vás stoja pred rôznymi voľbami, kedy sa neviete rozhodnúť, akou cestou vlastne ísť. Jeden deň ste odhodlaní, že “urobím to takto”, druhý deň si dáte otázku, či je to správne. Zvažujete, čo bude nasledovať a či to zvládnete. Z tejto nerozhodnosti sa uzdravíte tak, že sa jednoducho zameriate na svoje božské poslanie. Dostávam veľa otázok typu – “Čo je moje poslanie v tomto živote?” Ľudia zlatí, viete to veľmi dobre. Ak aspoň kúsok počúvate svoje pocity, vnútorné vedenie, viete, čo vás baví, viete, čo by ste si z celej duše želali. Skúste sa zamyslieť, či vaša nerozhodnosť nie je ovplyvnená vašim strachom z toho, či zmenu zvládnete, či niekomu neublížite a podobne. Preto ak patríte do tejto skupiny, robte zmeny  postupne a pomaly ten smer, ktorý vám nevyhovuje, opúšťajte. Je však aj pravda, že niekedy treba urobiť radikálny rez. Pri postupnosti však pozor, postupnosť neznamená 20 rokov vo vašom živote. Prvá karta vás preto nabáda k tomu, aby ste sa zamýšľali nad tým, čo chce vaša duša naozaj.

Druhá karta vás krásne ubezpečuje, že ste tak veľmi silní, ale neuvedomujete si to. Bojíte sa prejaviť svoje odhodlanie, lebo máte strach z toho, ako to prijme vaše okolie alebo či tú silu v konečnom dôsledku dokážete zvládnuť vy sami! Nebojte sa, už viete, ako so sebou pracovať, už sa poznáte veľmi dobre – veď sami so sebou žijete od narodenia, poznáte sa dokonale ? . Ste silní a mocní Poslovia Svetla. Boh potrebuje, aby ste svoju silu prijali a prejavili ju.

Že sa však cítite vyčerpaní? Tu vám tretia karta hovorí o tom, aby ste často chodili do prírody čerpať energiu, aby ste tam dokázali ukľudniť vašu myseľ. Nedajte sa sťahovať nízkymi energiami, ktoré vás vťahujú dokola do nejakých “MUSÍM” a nejakých “neodkladných povinností”. Uvedomte si, že svoj čas a svoju energiu si riadite vy sami.

A posledná karta, tá vyšla myslím aj minule. Hovorí o tom, že všetko, po čom túžite, nastane čoskoro. Tak na tom určite niečo bude. Opäť upozornenie – nestrácajte trpezlivosť a nesnažte sa veci urýchliť – mohli by sa zrútiť ako domček z kariet. Takže – buďte pokojní, plávajte po prúde, ako ja zvyknem často hovoriť. Neuverte, že je dobre plávať proti prúdu, lebo vraj posilní. Je to nezmysel. Ak dlhodobo budete totiž proti tomu prúdu plávať, stratíte všetku energiu a do cieľa nemusíte vôbec doraziť……. To je presne ako s tým, že “múdrejší ustúpi”. Dovolila som si to pred časom zmeniť: “Múdrejší už nesmú ustupovať, robili to doteraz a preto sa dostalo k moci toľko bláznov”.

Nech sa vám teda darí, priatelia moji, nech máte dni plné milých zážitkov.

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk