Výklad kariet na týždeň od 6.11. – 12.11.2017

Alisa anton 166247 1.jpg

Napriek hmle, ktorá sa objavuje častejšie a je aj práve teraz, keď som si sadla ku kartám, pociťujem zvláštny čarovný moment. Taký ten pravý „dušičkový“. Preto som zobrala do rúk karty „Magické posolstvá víl“ od Doreen Virtue……..

Až ma zatriaslo pri prvej karte…hovorí o odkaze od zosnulého otca, syna, deda……jednoducho od nejakého muža. Pocítili ste v tomto čase nejakú mužskú energiu? Zdalo sa vám, že vám teraz často mysľou behá niekto vám blízky, kto už zomrel? Vedzte, že vám chce dotyčný niečo povedať. Pozorne preto vnímajte, čo k vám prichádza…. prichádza to vo forme myšlienok……Je tu však aj možnosť, že niekto, kto je vo vašej blízkosti, opäť nejaký muž, potrebuje vašu pomoc.

Táto karta mi tak „prišla“ ako….hm…..že „na toto sa zamerajte v prvom rade“ – je to akoby informácia len tak na okraj, ale dôležitá…..

A teraz je tu niečo iba pre vás – Viete veľmi dobre, že na čo myslíte, to sa veľmi rýchlo zhmotňuje, preto dokola opakujem, aby ste si veľmi dávali pozor na svoje myšlienky. Preto buďte trpezliví, aj keď možno ešte nevidíte výsledok svojich prosieb a želaní, pracuje sa na nich. Nepodliehajte negativizmu. Dávajte energiu do toho, čo chcete, aby sa dialo. Dávajte energiu veciam, ktoré si ju zaslúžia….a potom len uvidíte tie zázraky na zemi…….

Aby sa vám hlávka prečistila a myšlienky boli vám lahodiace, je odporúčaný pohyb, pohyb, pohyb…….tieto chladnejšie dni totiž človeka prilepia doma na gauč a telu a mysli to neprospieva. Nájdite si preto, vám vyhovujúci, spôsob, ako telo udržať dobre pohyblivé a zdravé. Určite to zvýši aj imunitu, ktorá je v tomto období dosť skúšaná.

S úsmevom na tvári a pokojom v duši vykročte do novembrového týždňa, priatelia! Mám vás rada!

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk