Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Srdce, vzťahy, láska
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Pexels
reklama:
reklama:
reklama:

Výklad kariet na týždeň od 8.1. – 14.1.2018

Milí moji, tak tu máme nový rok! Určite ste si už veľa prečítali o tom, čo rok 2018 pre nás pripravuje. Preto sa k tomu nebudem veľmi vyjadrovať.

Jedno, čo viem určite – môžeme sa tešiť na veľmi zaujímavý rok, v ktorom sa budeme učiť žiť skutočne, naplno, bez strachov a obáv, pretože budeme spoznávať viac sami seba, objavíme v sebe konečne svoju silu, ktorú veľa z vás malo v sebe kdesi hlboko schovanú. Už budete vedieť, ako harmonicky môžete zmeniť svoj život. Preto v ostatnom čase dokola vychádzali karty – pracujete sami na sebe. Tí, čo to zobrali vážne, to budú mať o kúsok ľahšie.

Pre týždeň od 08.01. – 14.01.2018 je tu pre vás toto posolstvo:

Vážne, krajšie karty vyjsť nemohli! Som tak nadšená, ako nám odovzdávajú zhora krásne posolstvá! Sú jednoducho úžasní!

reklama:

Prvou kartou je karta Prijmite Božskú pomoc. Ak sa miestami pýtate, čo máte ďalej robiť, odpoveďou je – môžete si byť istí, že všetky vaše prosby a modlitby sú vypočuté a je vám na ne odpovedané. Opäť vám je odporúčané, aby ste všetko, čo vás ťaží, pustili a nechali Nebesia, aby skutočne mohli zasiahnuť, pretože ich pomoc práve teraz prichádza.  Než táto chvíľa nastane, užívajte si drobných radostí a tešte sa z každého svojho dňa.

Poobzerajte sa okolo seba, niekde vo vašom okolí je niekto, kto vám chce a vie pomôcť. Otvorte sa pomoci druhých. Nebuďte príliš hrdí a nehrajte sa na hrdinov, že všetko zvládnete sami. Toto je lekcia, ktorú sa máte naučiť. Vedieť prijať pomoc, vedieť napríklad aj „delegovať“ prácu na iných. Nie všetko predsa musíte nutne robiť vy. Preto neváhajte vysloviť nahlas svoje potreby a žiadajte o pomoc! Tak máte oveľa väčšiu šancu zhmotniť svoje priania a božské poslanie. O tom všetkom hovorí karta Pomocník.

Tretia karta je, aspoň pre mňa, famózna! Je to karta Požehnaná zmena. Znamená to, že ak ste dlho uvažovali o nejakej zmene, je ten najlepší čas uskutočniť ju. Aj keď máte možno pocit, že váš život je obrátený hore nohami. Ono všetko, čo sa vám deje, je naozaj pre vaše vyššie dobro.

reklama:

Opakujte si:

Vítam božsky inšpirovanú zmenu a zostávam sústredený(á) v strede búrky, ktorá mení všetko okolo mňa a v mojom vnútri. Všetky zmeny sú pre moje dobro. Viem, že láska je stabilná a vždy sa postará o mňa, aj o mojich blízkych. Nezáleží na tom, ako sa moja súčasná situácia vyvíja a vyzerá navonok, má svoj veľký zmysel.

Uverte s plnou vážnosťou, že veci, ktoré sa vám dejú, vám vlastne pomáhajú opustiť to, čo vám už vôbec neslúži. Vesmír vás „postrkuje“ k novej zodpovednosti, preto majte na pamäti, že od vás nechce nič, čo by ste nezvládli!  

reklama:

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

ŠKORPIÓN – horoskop na rok 2018 VÁHY – horoskop na rok 2018

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.