Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Meditovať, joga, jóga, relax, žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:
reklama:
30. októbra 2017 HoroskopyTýždenné horoskopy od DamskaJazda.sktichemiesto.wordpress.com

Výklad na týždeň od 30.10. – 05.11.2017

Ja teda nechcem nariekať, ale dni idú naozaj ako divé. Tento týždeň už tu máme november a to už teda zrejme poriadne prituhne. Pamätajte preto na vitamíny, teplejšie oblečenie a optimizmus. Toto je veľmi dobrá výbava na to, aby bol váš imunitný systém v poriadku.

Poďme na karty. Vedela som, že Poslovia svetla bude dobrá voľba.

Už vám nevyhovuje motať sa kdesi dolu. Pochopili ste zákonitosti života a smerujete už len hore. Tam sú totiž pre vás nové príležitosti. Tak to cítite, toto vyžarujete. Stále však kdesi v kútiku duše máte obavy, že ľudia okolo vás to nechcú pochopiť, že vás možno odsudzujú za vaše postoje, či nechápu vaše rozhodnutia. Neustupujte však, neklesnite pre tieto pocity nižšie. Dôverujte tomu, že každá chvíľa sa o seba postará a teraz je z vašej strany dôležitá vďačnosť. Čoskoro totiž váš príklad – vaše postoje a rozhodnutia začnú inšpirovať aj iných ľudí.

Druhá karta je Víťazstvo. To znamená úplne úžasné potvrdenie toho, že vaša cesta je správna a že z nej nemáte vybočiť. Vaše túžby sa totiž o krátku chvíľu začnú plniť, preto pokračujte vo svojej úžasnej práci na sebe samých. Nebesia vám blahoželajú k tomu, že sa držíte Božského vedenia a vesmír pulzuje v súlade s vašimi rozhodnutiami.  Ak pozorne počúvate, čo vám hovorí vaše srdce, ste v súlade s vašim životným poslaním. Zostaňte preto uvoľnení, nestrácajte sebadôveru a vieru, pokračujte ďalej na svojej ceste.

reklama:

Niekto možno povie, že má problémy a nevidí nijakú cestu. Pre tých je tu správa – Zastavte sa a znovu sa pokúšajte spojiť sa so svojim stredom. Nemusíte nič priveľmi analyzovať alebo pociťovať vinu, či hanbu. Jednoducho sa pomodlite, pomeditujte, správne dýchajte a počúvajte, čo vám chce vaša duša povedať. Nemajte strach, že by vás dočasné problémy odklonili od vašej cesty. Preto odovzdávajte svoje pochybnosti anjelom, bytostiam Svetla, Nebesiam s vedomím, že šťastné riešenie je vaše.

Tretia karta hovorí o novej láske alebo o novom vzplanutí v súčasnej. Čo samozrejme je pravda a tí, ktorých sa to týka, túto skúsenosť zažijú. Ale vzhľadom na predchádzajúce karty mi tieto „novosti“ idú aj k novej životnej ceste, k novým zážitkom, novým skúsenostiam na základe toho, kam sa duchovne zdvíhate, k akým poznaniam ste sa dopracovali. Jednoducho povedané – ak neustúpite a pôjdete v súlade s poslaním vašej duše, otvoria sa vám nejedny dvere.

Prosím, buďte k sebe láskaví, milí, pomáhajte si. Rozprávajte sa spolu a hlavne, počúvajte sa navzájom. Objímte sa a usmejte sa na seba. Táto energia je veľmi pre Zem a pre nás všetkých potrebná. Ďakujem Vám!

reklama:

S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

reklama:

Odporúčané

K téme

Ročný horoskop na rok 2021, časť II. 6 vecí, vďaka ktorým budete v roku 2021 silnejším

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.