William a Catherine sa pochválili rodinnými fotografiami

Rodinné fotky princa Williama a Catherine s bábätkom
SITA/AP

Na fotografiách je manželský pár spolu so synom Georgeom Alexandrom Louisom v záhrade Middletonovcov v Bucklebury.

Princ William a jeho manželka Catherine zverejnili rodinné fotografie, na ktorých sú spolu so synom Georgeom Alexandrom Louisom. Fotografie, ktorých autorom je Catherinin otec Michael Middleton, zachytávajú mladú rodinu v záhrade Middletonovcov v Bucklebury. Na jednom zo záberov je vidieť aj ich čierneho kokeršpaniela Lupa a tiež zlatého retrívera Tilly, ktorý patrí Middletonovcom.

Všetko o narodení Kráľovského potomka + fotogalérie

Vojvoda z Cambridgeu nedávno v rozhovore pre televíziu CNN povedal, že Jeho výsosti princovi z Cambridgeu sa nechce spávať. „Je to taký malý nezbedník. Pripomína mi môjho brata alebo aj mňa, keď som bol malý. Má sa dobre, len sa mu nechce spávať, čo je trochu problém,“ vyjadril sa a dodal, že v noci nevstáva kvôli synovi tak často, ako Catherine, ktorá to podľa neho zvláda výborne.

Rodinné fotky princa Williama a Catherine s bábätkom
Rodinné fotky princa Williama a Catherine s bábätkom SITA/AP

Tridsaťjedenročný William tiež priznal, že obaja boli radi, keď mohli Georgea ukázať svetu. „Tak ako hociktorí iní rodičia, aj my sme boli šťastí, že môžeme ukázať naše dieťa. Je to akoby ste chceli vyhlásiť, že je pre vás tým najkrajším a najlepším, čo máte. Je milé, že ho chcú ľudia vidieť a som rád, že neplakal,“ povedal.

William a Catherine sa zosobášili 29. apríla 2011. Prvorodený syn vojvodu a vojvodkyne z Cambridgeu prišiel na svet 22. júla 2013 o 16:24 miestneho času a po narodení vážil takmer 3 800 gramov.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.bbc.co.uk, www.telegraph.co.uk a z archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk