Yves Rocher predstavuje novinku - ELIXIR 7.9

Yves Rocher
Yves Rocher

ELIXIR 7.9 bol vytvorený pre všetky ženy, ktoré sa starajú o krásu ich pleti, chcú viac energie, mladosti a viditeľné výsledky.

12 rokov výskumu – spojenie 7 rastlín – 9 patentov

Pretože rastliny sú nekonečným zdrojom energie živého sveta, vedci výskumu Yves Rocher vyvinuli Elixir 7.9, v spojení 7 rastlín a 9 patentov so schopnosťou omladenia pleti. Originálne spojenie aktivuje pleťové bunky, aby ich energetické centrá produkovali viac energie potrebnej k udržaniu mladosti.

Výsledok: 4 x viac proteínov mladosti

Inovácia, energia – mladosť

– po 1 dni: pleť je viditeľne menej unavená a jasnejšia

– po 1 týždni: vrásky sú redukované, pleť je zjednotená

– po 1 mesiaci: pleť žiari mladosťou

Denná starostlivosť pre normálnu pleť

Naneste každé ráno krém veľkosti orieška na pleť. Poteší vás príjemná textúra, v ktorej sa mieša komfort krému so sviežosťou a jemnosťou gélu. 3 ženy zo 4 potvrdili, že pleť znovu získala energiu.

Denná starostlivosť o suchú pleť

Krémovo-penová štruktúra je obohatená o maslo z karité, ktoré vyživuje pleť do hĺbky. 7 z 10 žien potvrdilo, že pleť znovu získala energiu a je vyživená.

Denná starostlivosť o citlivú pleť

Neparfumovaná tekutá textúra ponúka výhody krému a zároveň zahalí pleť závojom jemnosti bez toho, aby dochádzalo k jej poškodeniu. 80% žien potvrdilo, že pleť znovu získala energiu a je upokojená.

Starostlivosť o okolie očí

Gélová štruktúra má okamžitý chladivý efekt, vďaka ktorému sa ihneď po aplikácii rozjasní pohľad. Viac ako 2 ženy z 3 potvrdili, že ich pohľad vyzerá menej unavene.

Intenzívne omladzujúce sérum

Táto tekutá emulzia preniká rýchlo do pokožky a zanecháva ju neuveriteľne jemnú a hladkú. Sérum obsahuje vyššiu koncentráciu aktívnych výťažkov ako bežné produkty starostlivosti o pleť. Má jemnú štruktúre, ktorá veľmi dobre preniká do kože a vykazuje silný účinok. Používa sa bu´d spolu s bežnou starostlivosťou, alebo môže byť použitá ako kúra v závislosti na požadovaných účinkoch.

Viac informácií nájdete na adrese www.yves-rocher.sk

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk