Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
horoskop
horoskop www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
4. mája 2021 LifestyleSex a vzťahy od DamskaJazda.skSITA

Záhadný indiánsky horoskop: Čo ste si priniesli z minulých životov? Prečítajte si horoskop a zistite, čo to pre vás znamená

Snáď každý z nás si aspoň raz prečítal svoj horoskop. Niektorí bez horoskopov neurobia žiadne  svoje rozhodnutia,iní ho čítajú len zo zaujímavosti a zvyšok ich nečíta vôbec.  Počuli ste ale niekedy o starodávnom indiánskom horoskope? Aj indiáni mali svoje horoskopy, a nás dnes len zaráža, ako veľmi sú presné! Severoamerickí Indiáni verili, že na zemi skôr existovali zvieratá, než ľudia a naučili ich loviť a dokonca aj zakladať oheň. Podľa indiánskych mýtov tiež niektorí ľudia boli pôvodne zvieratami a až s postupom času sa u nich vyvinula ľudská podoba. Pretože indiáni ctia zvieratá a prírodu, tiež je ich horoskop nimi veľmi ovplyvnený. Prečítajte si nižšie, v akom ste znamení, a čo to pre vás znamená.

Vydra (20.január – 18 február)

Tento nenápadný vodný tvor je symbolom zmeny k lepšiemu, symbolom nádeje. Vydra je hravá, a tak sa môže zdať, že aj svoj život beriete na ľahkú váhu. Pravdou je, že máte veľký zmysel pre život a so životnými prekážkami sa vysporiadate s ľahkosťou, nie je ale ľahkomyselná. Je pevná, pracovitá a silná, srší životným optimizmom, ktorý je natoľko nákazlivý, že aj v spoločnosti je vydra obľúbená. Niet sa čomu čudovať – ľahko nadväzuje vzťahy a pre svojich priateľov je oporou nielen v núdzi. Pre vydru je charakteristický zmysel pre spravodlivosť. Neváha sa postaviť proti neprávostiam a to aj proti presile. Vydra je aktívna a do všetkého nového sa vrhá so zápalom. Pravdou ale je, že väčšinou tieto nové veci rovnako rýchlo opúšťa, pretože ju môže zaujať zase niečo nové.

Vlk (19. februára – 20. marca)

Vlk je nočný tvor, ktorý žije najmä v chladnom podnebí. Preto aj indiáni považujú osoby v znamení vlka ako tiché, plaché osoby. Avšak aj takéto osoby majú veľkú silu a sú radi nezávislí. Plachý vlk je veľmi emocionálny a dokáže sa hlboko zamilovať. Láska všeobecne je pre nich najdôležitejším aspektom života. Kvôli svojej plachosti ale svoje city často skrývajú a často sa stane, že ak vlk neuspeje na prvýkrát s láskou, rozhodne sa zostať navždy sám. Vlk je jemný človek, ktorý je dobromyseľný a srdečný. K jeho slabším vlastnostiam patrí dôverčivosť, ktorú môžu iní ľudia ľahko využiť. Avšak pozor – akonáhle dostanete vlka do kúta, neváha ukázať svoju silu a zaútočiť! Dokáže sa aj pomstiť.

Sokol (21. marca – 19. apríla)

Sokol znamená v indiánskom horoskope víťazstvo. Je pre neho typická sloboda vzletu, moc a slnko. Ľudia v znamení sokola potom túžia po slobode. Rovnako ako sokoly sú schopní bleskovej reakcie a sú statoční. Práve tieto vlastnosti z nich robia rodených vodcov, ktorí sa dokážu za každých okolností rýchlo rozhodovať. Sokol je zameraný na morálku, a čo vyložene neznáša je faloš a lož. K takto konajúcim osobám sa chová nemilosrdne a protivník z konfliktu so sokolom často vychádza neúspešne. Sokol je cieľavedomý – ale na ceste za svojimi cieľmi nedokáže poľaviť a často koná unáhlene. To pre neho môže znamenať, že ho ostatní vidia nedosiahnuteľne alebo dokonca namyslene.

Bobor (20. apríla – 20. mája)

reklama:

Bobor má podľa Indiánov čarovnú moc – veď z mála dokáže postaviť zložité stavby! Bobor sa snaží o prekonanie seba samého a za každej situácie pociťuje zodpovednosť – nemyslí len sám na seba, snaží sa zachrániť všetkých a je obetavý. Pre bobra je typická pracovitosť. Okrem toho oplýva tiež ďalšími vlastnosťami, ktoré z neho robia skvelého pracovníka – je efektívny, nič nerobí bez rozmyslu, práca mu ide od ruky a zároveň si všetko dokáže premyslieť vopred a prísť s novým riešením. Najdôležitejším aspektom života je pre neho istota, a to najmä istota týkajúca sa bezpečného domova. Rovnako sa ale bobor chová aj vo vzťahu, a preto sa s ním (najmä ľudia zameraní na ľahkovážnosť a slobodu) môžu trochu nudiť. Bobra dokáže určitá vec zaujať natoľko, že sa do nej natoľko zaberie, bez toho aby si všimol, že jeho úsilie sa míňa účinkom.

Jeleň (21. mája – 20. júna)

Jeleň predstavuje tajomnú lesnú silu. Typické je pre neho pozorovanie situácií z diaľky, nehybne, ale pozorne. Jeleň dokáže dobre túto situáciu odhadnúť vďaka svojej múdrosti a ľahko odhalí, že je pre neho nebezpečná. Hoci patrí skôr medzi tiché znamenie, je dobrým hovorcom. Takého človeka indiáni často vysielali pre vyjednanie mieru. Jeleň pôsobí na ostatných vznešene, ale zároveň láskavo. Preto je v spoločnosti obľúbený, dokáže sa tiež skvele baviť s ostatnými. Medzi jeho zlé vlastnosti ale patrí nestálosť – a to najmä vo vzťahoch. Je tiež pyšný a samoľúby, prekážkam sa nedokáže postaviť, skôr pred nimi uhýba. Pre všetky tieto vlastnosti bude jeleň partnerom stálym a oddaným jedincom.

Ďateľ (21. júna – 21. júla)

Ďateľ stelesňuje lásku a pokoru. Dokáže sa obetovať pre ostatných a je trpezlivý.
Ďateľ je spokojný, keď je okolo neho pokoj a poriadok. Patrí medzi empatické osoby, usiluje  sa o harmóniu – a to aj vo vzťahoch. Dokáže pomôcť ostatným, vypočuť si ich problémy, čo z neho robí dobrého rodiča. Pretože sa ďateľ prehnane stará o svojho partnera, môže sa cítiť trochu zviazaný. Namiesto romantického vzťahu potom partner pociťuje vzťah na báze rodičovstva, pretože rovnakú starostlivosť venuje aj svojim potomkom.

reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

Odporúčané

K téme

Čo o vás dokážu prezradiť jednotlivé časti vášho tela? Budete viac ako prekvapení Ide o peniaze a o život. Nič viac, nič menej…

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.