Záhadný indiánsky horoskop: Čo ste si priniesli z minulých životov? Prečítajte si horoskop a zistite, čo to pre vás znamená

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhadný indiánsky horoskop: Čo ste si priniesli z minulých životov? Prečítajte si horoskop a zistite, čo to pre vás znamená

reklama:
reklama:
reklama:

Losos (22. júla – 21. augusta)

Losos je silná osobnosť, ktorá je tiež zdravo sebavedomá. Tieto vlastnosti z neho robia rodeného vodcu. Lososa nič nezastaví, dokáže ísť aj proti prúdu, pretože oplýva nesmiernou energiou. Na riešenie problémov môžu využívať skôr silu. Vďaka vlastnej sebadôvere dobre pôsobia na ostatných, niekedy ale môže viesť k tomu, že losos môže mať pocit nadradenosti. Losos žije naplno – a to aj vo vzťahoch. Dokážu ale byť tiež oddaní a spoľahliví partneri – ak sa pre nich stanete vhodným náprotivkom. Neznáša ale pretvárku a klamstvo.

Medveď (22. október – 21. septembra)

Indiáni považujú medveďa za najposvätnejšie zviera vôbec. Symbolizuje obrovskú silu a neohrozenosť. Medvede sú tiež samostatní a nezávislí – a to aj vo vzťahoch. Tu je pre nich typický tiež silný sexuálny pud. Medveď je trpezlivá osoba, ktorá premýšľa prakticky a metodicky. Do ničoho nejde po hlave a je tiež tvrdohlavý. Svoju medvediu silu skrýva, ale akonáhle ju raz prejaví, nemôžete inak, ako brať medveďa vážne. Medveď nie je schopný bleskových rozhodnutí, potrebuje si všetko starostlivo premyslieť – potom je neomylný. Pretože je medveď praktický, často uvažuje rozumne a logicky – čo môže byť tak trochu na úkor romantiky. Ako partner je ale medveď skromný a trochu hanblivý, láskavý a štedrý. Medveď je vhodným duchovným vodcom.

Havran (22. septembra – 22. októbra)

Indiáni považujú havrana za skvelého liečiteľa a duchovného vodcu (dokáže sa vám pozrieť až do duše). Je symbolom idealizmu, ktorý dokáže šíriť aj v spoločnosti. Najlepšie sa cíti, keď je vo veľkej skupine, kde dokáže dokonale prejaviť svoju kreativitu, istotu a sebavedomie. Ale ani v malej skupine alebo osamote príliš netrpí – stáva sa z neho romantická osobnosť, u ktorej sa včas prejavia spoločenské sklony. Havran má diplomatické nadanie, s pomocou ktorého môže odvracať spory, ktoré neznáša. Havran je vždy úprimný, ale práve vďaka diplomacii jeho úprimnosť nevyznieva urážlivo. Havran sa nevie rýchlo rozhodovať, potrebuje svoj čas, ale niekedy sa mu stane, že sa nedokáže rozhodnúť včas. Havran je dobrým partnerom do nepohody, ktorý dokáže vďaka svojmu zmyslu pre humor vždy pozdvihnúť náladu. Je trpezlivý, tolerantný a miluje slobodu.

Had (23. októbra – 22. novembra)

Had patrí medzi premýšľavé osoby so sklonom k múdrosti. V indiánskom kmeni mali veľmi často funkciu šamana. Môže za to tiež duchovné založenie hadov, ktorí vidia do ľudských duší a dokážu odhadnúť aj skryté tajomstvá. Had nie je príliš materialisticky založený, preto nie je vhodné, aby pracoval s číslami či peniazmi. Namiesto toho si buduje svoj duchovný svet, v rámci ktorého neznesie kompromisy, veci sú podľa neho vždy čierne alebo biele – nič medzi tým. Had oceňuje úprimnosť, naopak neznáša lož, a ak s ním niekto koná nepoctivo, dokáže sa mu bolestivo odvďačiť. Častokrát žijú tieto osoby ako samotári, ktorí majú svoje vlastné životné hodnoty. Had je cieľavedomý a všetky prekážky prekonáva. Vďaka svojej povahe do prekonávania prekážok dá všetko – aj keby ho to malo stáť všetko čo má. Táto povahová vlastnosť sa vyskytuje aj v partnerských vzťahoch – svojej milovanej osobe je ochotný obetovať celý svet. To isté ale žiada od svojho partnera. Preto sa k nemu hodí niekto, kto dokáže hlboko milovať.

Sova (23. novembra – 21. decembra)

Rovnako ako u nás, aj indiáni považujú sovu za symbol múdrosti a dobra. Sova si častokrát ide svojou vlastnou cestou, na ktorej si počínajú pracovito a húževnato. Sú veľmi úprimné a neznášajú lož a pretvárku. Sova je zástankyňou ušľachtilých ideálov, ktorá neváha hlásať do sveta. Má sklony k riziku a miluje dobrodružstvo, v počínaní je veľmi obratná, čo z nej robí skvelú pracovníčku ako sú vojaci, záchranári, hasiči, lovci, ekológovia a spoločenskí aktivisti. Sovy majú sklon byť pyšné, pretože aj ony o sebe vedia, že sú múdre. Preto pre nich ale býva neľahké prijať, že aj ony sa môžu občas mýliť a pravdu má niekto iný. Táto vlastnosť sa prejavuje tiež v partnerskom živote. Žiť sa sovou nie je ľahké aj preto, že sova potrebuje cítiť voľnosť.

Hus (22. decembra – 19. januára)

Hus je energická a cieľavedomá. V ceste za svojimi cieľmi dokáže vynaložiť nekonečné úsilie a častokrát dosahuje úspech. Hus sa rozhoduje síce pomaly, pokiaľ ale už urobí rozhodnutie, nič ju nezastaví. Jej rozhodnutia bývajú dobré, pretože si všetko mnohokrát zváži a premyslí. Tiež energia, s akou realizuje svoje projekty je obdivuhodná. Keď sa pre niečo rozhodne, tak si pre to ide aj cez prekážky – čo je dôvod, prečo je tiež konfliktná.Vďaka svojej cieľavedomosti sú husi skvelými športovcami a obchodníkmi. Napriek svojej vznietlivosti patria medzi dobrých priateľov a rodičov. Rovnako pomaly ako sa hus vrhá do rozhodnutia, sa vrhá aj do vzťahov. Starostlivo si premyslí, s kým chce byť a trvá veľmi dlho, než nechajú svojho partnera nahliadnuť do svojho vnútra. Akonáhle sa však svojmu partnerovi otvoria, môže sa tento tešiť dôvere, oddanosti, tolerancii a pochopeniu.

reklama:
reklama:
Na úvod
1 / 2
Nasledujúce

Odporúčané

K téme

Čo o vás dokážu prezradiť jednotlivé časti vášho tela? Budete viac ako prekvapení Ide o peniaze a o život. Nič viac, nič menej…

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.