Zbila svojho manžela? Predstaviteľku Santany Lopez zo seriálu Glee zatkli za domáce násilie

Ryan Dorsey, Naya Rivera
Ryan Dorsey a Naya Rivera, SITA/AP

Tridsaťročná speváčka a herečka skončila v putách po prudkej výmene názorov. 

Americkú speváčku a herečku Nayu Riveru zatkli v Západnej Virgínii za domáce násilie. Tridsaťročná rodáčka z Kalifornie skončila v rukách polície v dôsledku potýčky s manželom Ryanom Dorseym. Tridsaťštyriročný herec uviedol, že ho manželka udrela do hlavy a spodnej pery, keď chceli vziať ich dvojročného syna Joseyho na prechádzku. Podľa televíznej stanice WSAZ dal úradom aj video s nakrúteným incidentom. Herečka sa postavila pred sudcu v sobotu okolo polnoci. Prepustili ju na kauciu tisíc dolárov (v prepočte približne 840 eur), pričom zo súdu ju vyzdvihol svokor.

Zástupca kancelárie šerifa okresu Kanawha pre americký týždenník US Weekly uviedol, že dvojica sa pohádala kvôli synovi, pričom úlohu zrejme zohral aj alkohol. Dorsey nepotreboval lekárske ošetrenie.

Predstaviteľka Santany Lopez zo seriálu Glee (2009 – 2015) a Dorsey vlani v novembri oznámili, že sa rozvádzajú. Herečka vtedy požadovala výhradnú fyzickú starostlivosť o Joseyho s možnosťami návštev pre jeho otca. V októbri však žiadosť o rozvod odvolali.

Nayu Riveru môžu diváci a diváčky poznať aj zo seriálu The Royal Family (1991- 1992), v ktorom stvárňovala Hillary Winston. V rokoch 2002 až 2006 sa predstavila v niekoľkých epizódach The Bernie Mac Show (2001 – 2006). Menšie úlohy si vyskúšala aj v ďalších televíznych projektoch. V roku 2011 podpísala zmluvu s hudobným vydavateľstvom Columbia Records, prostredníctvom ktorého by mala vydať svoj debutový album. Z neho v roku 2013 predstavila singel Sorry, v ktorom hosťuje jej bývalý snúbenec Big Sean.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk