Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sny o zosnulých www.gettyimages.com
reklama:
reklama:
reklama:
15. februára 2021 Správy od DamskaJazda.skSITA

Zdajú sa vám sny o najbližších, ktorí už medzi nami nie sú? Má to svoj dôvod!

Čo znamenajú naše sny, ktoré sa nám počas spánku zdajú? Síce hocikto neuverí, ale sny poukazujú na naše najvnútornejšie obavy, niekedy túžby, ale inokedy na potlačované pocity. Čo však znamená, keď sa nám v snoch objavujú milovaní blízki ľudia, ktorí zomreli? V niektorých prípadoch sa nám nielen objavujú v snoch, ale dokonca s nami hovoria alebo nám radia. Niekedy ale nerozumieme tomu, čo sa nám snažia povedať, ale verte, že to pre náš život má zvláštny význam. Objavujú sa vám tiež blízki v snoch a neviete, čo tým chcú povedať?

Správy z onoho sveta

Asi každý zažil živý sen, v ktorom sa objavil niekto, koho sme  dlho nevideli. V iných prípadoch sa živé sny týkajú osôb, ktoré už medzi nami nie sú. Po prebudení máme pocit, že sen bol skutočný, že sme naozaj s dotknutou osobou hovorili, hoci to tak nie je. Experti na duchovnú oblasť sa zhodujú, že sny o zosnulých partneroch, rodičoch alebo starých rodičoch v sebe nesú posolstvo, ktoré nás má v živote niekam doviesť. Vo väčšine prípadov sa nám naši blízki zjavujú v snoch mladší a zdravší ako tomu bolo v čase ich skonu.

Malé znamenie na zapamätanie

Máte po prebudení pocit, že sa vám zdal dôležitý sen, ale nemôžete si spomenúť, o čo v ňom išlo? Aj takéto sny sa zdajú, nemávajú však hlbší rozmer. Naopak sny, v ktorých sa rozprávame s osobami, ktoré už nežijú, svoj dôvod majú. Často sa totiž týkajú nášho súčasného života a naši blízki sa nám snažia pomôcť alebo poradiť v konkrétnej situácii. Niekedy nás tiež varujú, pretože nás svojím odchodom neprestali milovať.

Čo sme pre nich znamenali?

Práve to, akým spôsobom sa vo sne prejavujú, nám prezradí náš vzájomný vzťah spolu s pocitmi, ktoré z toho plynú. Hrá vo sne náš milovaný vedľajšiu úlohu? Je aktívny a veselý? Znamená to, že v najhlbšom vnútri nám moc chýba a nie je si ľahké priznať, že sme stratu ešte neprekonali. Naopak je zosnulý vo sne v hlavnej úlohe? Bohužiaľ to znamená, že sme pre neho v živote moc neznamenali a ako zomrel, vzťah nebol tak rýdzi, ako sa mohlo zdať.

Rady do života

reklama:

Zdajú sa vám sny o niekom blízkom, kto už zomrel a vo sne sa vám snaží pomôcť? Alebo spolu vzájomne hovoríte a vyplývajú z toho nejaké konkrétne rady, ktoré môžete v živote uplatniť? Dotyčný vás miluje a snaží sa vám ďalej radiť a pomôcť, pretože  cítite osamelosť a zraniteľnosť. Súčasne nie je nikto, kto by vám v tak ťažkej situácii pomohol, je teda na ňom vám dať patričnú radu a podať pomocnú ruku.

reklama:

Odporúčané

K téme

Príťažlivosť znamení: Horoskopy ONA a ON Fero Mikloško: Po 20tich rokoch premiéra špeciálneho osobného outfitu so všitým putom priateľstva

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.