Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
03.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
03.jpg youtube.com
reklama:
reklama:
reklama:
23. júla 2021 ZdravieZdravý život od DamskaJazda.skSITA

Žena zomrela sama v nemocnici. Po 14 sekundách sa stalo niečo neočakávané, všetko zachytila kamera

Smrti sa veľa ľudí bojí, ale pritom nie je vôbec dôvod. Niektoré duchovné smery tvrdia, že smrť je len bránou do nového sveta a nie je sa tak vôbec čoho báť. Či už je to, ako chce, tak raz sa smrti dočkáme všetci. Niekto zomrie v kruhu svojich najbližších a niekto bohužiaľ úplne osamote uprostred nemocnice. Presne to bol osud jednej ženy, ktorá jednej krásnej noci zomrela sama v nemocnici. Po veľmi krátkej dobe od jej smrti (14 sekúnd) sa však prihodilo niečo, z čoho boli všetci úplne vydesení. To, čo sa stalo, totiž zachytila ​​nemocničné kamera. Varovanie! Záznam je len pre silné povahy.

Po smrti hviezdou internetu

Žena, ktorá zomrela sama na nemocničnom lôžku, sa aj po svojej smrti stihla stať hviezdou internetu. Chvíľku potom, čo zomrela, zachytili nemocničné kamery niečo veľmi podivného. A áno, žena v tom hrala veľkú úlohu. Dnes máte jedinečnú možnosť byť svedkami niečoho, čo doposiaľ poznáte len z filmov a seriálov. Tu je to však skutočnosť. Pozor teda, aby vás to nevyviedlo úplne z miery.

Posledné chvíle v osamelosti

Chorá žena, ktorá strávila posledné chvíle svojho života samotná na nemocničnom lôžku, zomrela. Bohužiaľ už nemala blízkych, ktorí by za ňou prišli a držali ju v posledných okamihoch za ruku. Zomrela tak v osamelosti, čo pre ňu zrejme bolo dosť bolestivé. Krátko po jej smrti sa však prihodilo niečo veľmi zvláštne.

Hrôza po 14 sekundách

Kamera zaznamenala posteľ s ležiacou ženou pri stene izby. Po necelých 14 sekundách sa z tela zosnulej ženy niečo začalo dvíhať a mierilo to preč. Vyzeralo to, ako by duch opúšťal jej telesnú stránku. Zrazu však zmizol a miestnosť bola prázdna, až teda na posteľ so ženou. Záznam vydesil veľa ľudí, ale predovšetkým zamestnancov nemocnice. Užívateľov internetu to však rozdelilo v názoroch na posmrtný život. Na čo sa prikláňate vy? Pozrite sa na video a posúďte sami.

reklama:

Odporúčané

K téme

Akčné ženy: Hybrid konferencie Pre zdravie ženy prinesie program do každej domácnosti, kde mu otvoria Mäsová pochúťka, ktorá je pre ženy nebezpečná. Gynekológ vysvetľuje prečo

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.