Ženy, buďte opatrné: Môžete stratiť pamäť, vlasy, nechty, a to používaním tohto

Všetky ženy pozor! Používaním tohto môžete stratiť pamäť, vlasy, nechty … Príbeh s rovnakým scenárom sa môže stať aj vám, ak urobíte rovnakú chybu!

Jedného dňa istá žena omdlela vo vlastnej kúpeľni. Už dlhší čas pozorovala vypadávanie vlasov a nechtov. Podľa doktorov bolo toto všetko výsledkom toxického šoku spôsobeného používaním tampónov. Nielenže jej vypadávali vlasy a nechty, dokonca aj koža!

Z tohto dôvodu ju lekári priviedli do umelého spánku a prebudili až po 8 dňoch. Nepamätala si svoje 3 dcérky a dokonca nevedela ani kto je. Vyzeralo to, že jej mozog prestáva fungovať. Nevedela dokončiť vetu a problémy jej robila aj chôdza. Liečba trvala dlhé 2 roky. Špecialisti varujú, že používanie tampónov môže byť veľmi riskantné. Je nutné ich správne aplikovať a meniť aspoň raz za 8hodín.

V opačnom prípade spolu s krvou, teplotou a vlhkým prostredím vytvárajú ideálne podmienky pre tvorbu nebezpečných baktérií. Ak používate tampóny v noci, nie je nutné ich meniť až do rána, pretože vo vodorovnej polohe je krvácanie menej intenzívne. Nezabudnite túto informáciu šíriť medzi priateľmi a pomôcť tak niekomu!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk