Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Numerológia, čísla
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
reklama:
reklama:
reklama:
2. septembra 2016 Lifestyle od DamskaJazda.skSITA

Zistite číslo vašej duše, prezradí o vás všetko!

Odhaľte svoje slabé a silné stránky. O vašom čísle duše rozhoduje deň, v ktorom ste sa narodili.

Ak poznáte dôkladne svoje JA, viete sa v zložitých situáciách správne rozhodnúť alebo si vybrať najvhodnejšie povolanie. Odhaliť svoje slabé alebo silné stránky vám môže pomôcť to, ak budete poznať číslo vašej duše.

Číslo duše 9

Ak ste sa narodili 9., 18. a 27. dňa v akomkoľvek mesiaci, vaše číslo duše je deväť. Ste človek plný energie, nepokojný, ktorý musí neustále niečo robiť. Medzi najdôležitejšie vibrácie tejto duše patrí nezištnosť a súcit. Deviatky sú bojovníci so silnou vôľou, statoční a odvážni. Majú silné obranné mechanizmy pripravené na odrazenie útoku. Preto si veľmi rýchlo vedia urobiť nepriateľov. Ale nie nadlho. Sú totiž optimistickí a sebaobetaví. Títo ľudia však často nemajú jasný cieľ a svoju energiu mnohokrát nedokážu premeniť vo svoj prospech.

reklama:

 

Číslo duše 8

Ľudia narodení 8., 17. a 26. sú veľkí introverti, uzavretí a hĺbaví, ktorí svoje pocity málokedy dávajú najavo. Preto ich okolie častokrát nechápe a majú veľmi málo priateľstiev. Bývajú však úspešní najmä v podnikaní, pretože sú vytrvalí . Mávajú tiež sklony k extrémizmu. Dôvera a istota predstavujú najhlavnejšie vibrácie osmičiek. Nenávidia pokrytectvo a klam a majú veľký zmysel pre spravodlivosť. Číslo osem je tiež číslom materiálneho bohatstva, spoľahlivosti a vyrovnanosti.

reklama:

 

Číslo duše 7

Človek s duševným číslom sedem sa narodil 7., 16. a 25. dňa v hociktorom mesiaci. Sedmičky sú nerozhodné, náladové a nepokojné. Vyznačujú sa tiež sentimentálnou a romantickou povahou. Bývajú tiež tvorivé osobnosti s rozvinutou intuíciou a bohatou fantáziou. Vibrácie tejto duše – analýza, porozumenie, rozjímanie, pátranie po pravde a duchovnom porozumení. Nezávislosť uvažovania a originálnosť ich sebavyjadrenia z nich robí umelcov a bádateľov, ktorí dokážu odkryť skryté stránky ľudského sveta.

reklama:

Číslo duše 6

Šestky sa narodili 6., 15. a 24. dňa. Títo ľudia sú príťažliví, zdvorilí a srdeční. Vedia si rýchlo získať priateľov a milujú dobrodružstvo a cestovanie. Bývajú tiež márniví a ľahko utrácajú peniaze. Neznášajú konflikty a snažia sa priniesť mier do všetkých vzťahov. Hlavnými vibráciami čísla 6: Zodpovednosť, láska, milosť, mier, pomoc.

Číslo duše 5 

reklama:

Päťky (5., 14., 23.) majú jemnú a zraniteľnú povahu mysliteľa. Patrí k nim tiež spontánnosť a sloboda. Dokážu vyčerpať všetku svoju energiu, aby druhí boli šťastní. Vibrácie duše čísla 5 – zmena a dobrodružstvo, zvedavosť a neustála aktivita. Ľudia narodení pod týmto číslom sú uprostred, preto sa vedia rýchlo rozhodovať a prispôsobovať každej situácii. Vždy pripravení uchopiť svoju šancu a šťastie do vlastných rúk.

Číslo duše 4

Štvorkám patrí 4., 13., 22., a 31. deň v mesiaci. Sú to ľudia pracovití, vytrvalí, ale nedôverčiví. Spoliehajú sa vždy len sami na seba a všetko, čo chcú dosiahnuť, dosahujú sami. Ľudia s týmto číslom duše bývajú tiež tvrdohlaví. Nemajú radi priemernosť. Štvorky v prípade konfliktu sa vždy stavajú na stranu slabšieho. Vibrácie duše  – tvrdosť, spoľahlivosť, konzervativizmus.

reklama:

Číslo duše 3

Toto číslo majú ľudia narodení 3., 12., 21. a 30. dňa v mesiaci. Majú ambicióznu povahu a v živote túžia spraviť niečo veľké. Ich hlavným životným cieľom je duchovný rozvoj a pomoc druhým ľuďom pri hľadaní ich životnej cesty. Títo ľudia často inšpirujú ostatných. Neznášajú podradené postavenie a prácu s nízkou kvalifikáciou. Stále potrebujú prekonávať sami seba. Hlavnými vibráciami čísla 3: radosť, nadšenie, optimizmus, tvorivosť a družnosť. Trojky milujú úspech a chcú byť úspešní vo všetkom, čo robia. A často aj tento úspech dosahujú, pretože dokážu tvrdo pracovať.

Číslo duše 2

reklama:

Dvojky, ktoré sa narodili 2., 11., 20. a 29. dňa v každom mesiaci, bývajú mierne, slušné, romantické a citlivé. Hlavnými vibráciami duše číslo 2: Spolupráca, blízkosť, citlivosť, rovnováha a harmónia, či zhovievavosť. Dvojky majú vrodený zmysel pre harmóniu a vyrovnanosť. Pre priateľov dokážu obetovať všetko. Ich slabou stránkou býva, že často opakujú stále rovnaké chyby, čo ich veľmi ľahko vyvedie z rovnováhy. Mnohokrát bývajú zmätení a nevyznajú sa vo vlastných pocitoch.

Číslo duše 1

Tí, čo sa narodili 1., 10., 19. a 28., majú vo vibrácii duše osobitosť, úspech, vodcovstvo, nezávislosť. Ťažko menia svoje stanovisko a sú presvedčení o vlastnej pravde. Bývajú to silné osobnosti s triezvym názorom a jasnou predstavou o svojom živote. Nájdete medzi nimi manipulátorov, ktorí chcú riadiť všetkých a všetko. Na druhej strane mávajú veľké srdce a ich priateľstvo sa neodmieta. Jednotky sú plní tvorivej energie. Nemajú radi neporiadok, lenivosť, otáľanie, falošné pýchy, falošné sľuby a ničnerobenie.

reklama:

Čítajte nás i nabudúce a dozviete sa, čoho sa máte vystríhať. Ak sa vám článok páčil, nezabudnite sa oň podeliť. Ďakujeme.

reklama:

Odporúčané

K téme

II.Vyššia Atlantská numerológia: Číslo vibrácie vášho mena Etikoterapia: Zistite pravú príčinu vašich chorôb!

Témy

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.