Dámska kožená kabelka – Investícia na dlhé roky

Kozene kabelky.jpg
Foto: CCC

Každý módny štylista potvrdí, že v oblasti módy sa oplatí investovať do kvalitných kúskov a nie kupovať tony oblečenia či doplnkov. Toto pravidlo platí aj pre kúpu kabeliek. Dámske kabelky sa vyrábajú z rôznych materiálov, ale jedine dámske kožené kabelky sú investíciou na dlhé roky.

Do koženej kabelky sa oplatí investovať

Páči sa vám viac modelov kabeliek, a preto váhate za jedinú koženú dať toľko peňazí ako za tri vyrobené z látky či syntetiky? Odporúčame takto nerozmýšľať a kožené kabelky zaradiť do vašej kolekcie doplnkov. Investícia do kabelky z kože sa vám vyplatí v mnohých smeroch. Nejde len o jedinečný vzhľad kože, ktorý je nezameniteľný s inými materiálmi. S koženou kabelkou dáte svetu najavo, že vám záleží na kvalite a patríte medzi ženy, ktoré majú módne zákony v malíčku.

Kožené kabelky sú pevné, odolné voči mechanickému poškodeniu, neoderú sa a nepraskajú. Veď si spomeňte na kabelku po babičke, ktorú máte ako spomienku skrytú v šatníku. Kabelky z kože sa dedia z pokolenia na pokolenie, pretože sú bez známok opotrebenia. Kožené kabelky budú vždy in v každom dizajne. V neposlednom rade je koža príjemná na dotyk, krásne vonia a má nádhernú povrchovú štruktúru.

Najmódnejšie dámske kožené kabelky

Koženú kabelku zaraďte do svojho šatníka, či ste elegantnejší, alebo športový typ. Samozrejme, že koža si najviac rozumie s business štýlom, ale vďaka vhodne zvolenému dizajnu skvele zapadne do každého outfitu. O tom, že kožené kabelky sa vyrábajú v každom modely sa môžete presvedčiť v kamenných pobočkách obchodov CCC. Veľký výber kabeliek z kože nájdete aj v internetovom obchode CCC. Ktoré kožené kabelky sú najmódnejšie a nestrácajú body ani po rokoch?

Kozena kabelka.jpg
Foto: CCC

Klasická obdĺžniková kabelka

Keď so sebou nosíte neustále veľa vecí, kúpte si väčšiu koženú kabelku v obdĺžnikovom tvare. S dlhším remienkom ju môžete nosiť aj na ramene. Pre elegantnejší vzhľad zvoľte menšie uško a kabelku si prehoďte cez zápästie alebo ju noste v ruke.

Malá kabelka do ruky

Každá žena musí mať v skrini ukrytú aj malú kabelku do ruky. Oceníte ju pri návšteve divadla, počas firemného večierka alebo na svadbe priateľov. Malá kožená kabelka do ruky je o niečo väčšia ako peňaženka, pôsobí veľmi jemne a je praktickým doplnkom k šperkom.

Kožená crossbody kabelka

Crossbody kabelky si získali srdcia žien, ktoré sú stále v pohybe a majú radi voľné ruky. Kabelka s popruhom cez telo vyzerá športovejšie, je vhodná do mesta, do práce a do školy. Jej praktickosť a pohodlné nosenie sú to, čo si zamilujete ihneď po kúpe crossbody kabelky.

Kabelka kozena.jpg
Foto: CCC

Ako vybrať vhodnú koženú kabelku

Nie je kabelka ako kabelka, a preto si pri kúpe koženého modelu musíte dávať pozor na detaily a vyberať kabelku aj podľa funkčnosti. Výber kabelky prispôsobte vášmu životnému štýlu z hľadiska veľkosti a priečinkov vo vnútri kabelky. Keď nosíte v kabelka veľa drobností, kúpte si väčší model s minimálne dvomi priečinkami alebo vreckami. Nižším ženám však veľké kabelky nesvedčia, mali by dať prednosť strednej alebo malej kabelke. Pozrite sa do šatníka a následne zvoľte správnu farbu kabelky, aby sa hodila k vášmu oblečeniu. Na kabelke si všímajte švy, spôsob prešívania, pevnosť spojov a zapínanie. Všetky tieto detaily sú dôležité, aby ste si koženú kabelku dokázali naplno užiť a tešiť sa z tohto nádherného fashion doplnku.

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk