Dárius Krajčír povedie Devínsku Novú Ves. Nový starosta má netypický koníček

Dárius Krajčír povedie Devínsku Novú Ves
Foto: Youtube

Na ustanovujúcom zasadnutí miestneho zastupiteľstva v utorok 28. novembra do kresla starostu Devínskej Novej Vsi oficiálne zasadol Dárius Krajčír. Nový starosta má vo svojom voľnom čase netypický koníček.

Dárius Krajčír je novým šéfom mestskej časti Devínska Nová Ves od tohto utorka. Vystriedal tak doterajšieho starostu Milana Jambora. Nového starostu si Devínskonovovešťania zvolili v novembrových komunálnych voľbách. Mestskú štvrť povedie najbližšie 4 roky.

Nový starosta je otvorený typ človeka, o čom svedčí aj jeho webová stránka. Nemá na nej zverejnený len svoj volebný program, ale i informácie o svojej rodine a o sebe. V jeho životopise upúta najmä sekcia, v ktorej prezrádza to, ako trávi svoj voľný čas. Keď má Dárius Krajčír voľno, nepozerá televíziu či nechodí von do prírody, no robí niečo oveľa prospešnejšie: „Vo svojom voľnom čase sa najmä ako dobrovoľný hasič venujem ľuďom a miestu, kde žijem.“ Hasičstvo je vcelku netypická záľuba, no o to zaujímavejšia, pretože človek nestretne len tak bežne niekoho, kto robí dobrovoľníctvo v tejto oblasti. Vedeli ste, že nový starosta Devínskej Novej Vsi pomáha ako dobrovoľný hasič?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk