Daruj Vianoce pre tých, ktorí to najviac potrebujú

Vianoce, vianočný stromček, rodina, deti

Tentoraz sa bude pomáhať vyše dvadsiatim rodinám s deťmi v núdzi.

Občianske združenia S deťmi, Ružinov Pozitív a Cultus pripravujú už druhý rok po sebe benefičné zábavné podujatie pre sociálne slabšie rodiny z Ružinova s názvom Daruj Vianoce.

Vítaní sú naozaj všetci, veľkí i malí. Pripravený je fantastický program plný zábavy, darčekov a vianočnej nálady. Môžete sa tešiť na divadielko, tanečné vystúpenie, žongléra, Mikuláša, tombolu, tvorivé dielničky a množstvo zábavy. Akcia sa koná v nedeľu 17. decembra o 14. hodine v Dome kultúry Ružinov.

Nájdete tam aj „Charity kútik“, v ktorom si budete môcť za symbolickú cenu kúpiť drobnosť a podporiť tak vybranú rodinu v ťažkej životnej situácii.

Na podujatí sa bude obdarúvať asi dvadsaťjeden rodín v núdzi darčekmi, ktorými si budú môcť skrášliť vianočné chvíle. Pomôcť môže aj každý z vás, a to dobrovoľným príspevkom za vstupné, občerstvenie či tombolu. Celý výťažok z podujatia bude následne odovzdaný jednej vybranej rodine v núdzi.

„Táto akcia je krásny príklad toho ako Ružinov Pozitív spojilo rôzne organizácie a spolu s OZ S deťmi, ktorí s týmto nápadom prišli a Cultus Ružinov, a. s., ktorí poskytli priestory dokážeme myšlienku preniesť do praxe. A medzi partnermi a sponzormi akcie nájdete aj ďalšie ružinovské organizácie alebo OZ, ktoré nezištne pomáhajú,“ vyjadril sa o projekte pre Bratislavaden.sk Martin Patoprstý z OZ Ružinov Pozitív.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk