Deň detí oslávi Karlova Ves v sobotu, Nové Mesto o deň neskôr

Deň detí
Foto: ilustračné, SITA

Pre oslávencov pripravujú súťaže, diskotéku, turnaje vo futbale, tvorivé dielne i vystúpenie tanečného súboru.

Súťaže, atletické disciplíny aj diskotéka budú súčasťou sobotňajšej oslavy Dňa detí v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Ako ďalej informoval hovorca Karlovej Vsi Branislav Heldes, Medzinárodný deň detí bude v Karlovej Vsi v sobotu 4. júna na dvoch miestach.

Na futbalovom ihrisku na Molecovej od 9. do 12. hodiny a v Kamel klube od 15. hodiny. Organizuje ho Miestny úrad v Karlovej Vsi v spolupráci s Karloveským športovým klubom. Podľa hovorcu budú deti zdolávať rôzne atletické disciplíny, ocenené budú medailami i diplomom. Pripravujú pre nich aj ukážky práce dobrovoľných hasičov z bratislavského Devína, balónovú šou aj diskotéku pre najmenších. Deti si budú môcť zahrať aj v interaktívnom divadle.

Deň detí oslávia cez víkend aj v bratislavskom Novom Meste. Ako informuje samospráva na svojej oficiálnej internetovej stránke, akcia bude v nedeľu 5. júna od 10. hodiny na Kuchajde. Deti i dospelí sa môžu zapojiť do Rodinného behu okolo Kuchajdy. Prihlásiť sa môže ktokoľvek, od najmenších detí až po starších, pripravených je šesť kategórií. Účastníci si môžu zostaviť a prihlásiť 2-, 3- alebo 4-členný tím, musia však v nich byť aspoň jeden rodič a dieťa. Zvyšní členovia tímu môže byť aj príbuzní – bratranec, strýko alebo teta.

Okrem toho čakajú na najmenších súťaže, na stanovištiach budú zbierať pečiatky a získajú za ne odmeny. Súčasťou oslavy budú aj turnaje vo futbale, floorbale či stolnom tenise. Prihlásiť sa dá e-mailom na adrese valentina.sedlakova@amuzo.sk alebo priamo na mieste. Pre deti tiež pripravujú detské atrakcie, tvorivé dielne, ukážky starostlivosti o psíka, vystúpenie hráčov ragby, tanečného súboru i tombolu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk