Deň otvorených dverí policajného zboru už túto sobotu

V Bratislavskom kraji chystá policajný zbor deň otvorených dverí. Vyzýva tak na účasť širokú verejnosť a záujemcov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o štúdiu na policajnej škole.

Bratislavská krajská polícia a Stredná odborná škola PZ v Pezinku organizuje Deň otvorených dverí. Pozývajú všetkých zvedavcov, ale aj tých, ktorí sa zaujímajú o činnosť polície a chceli by sa stať jej súčasťou. „Ak máš viac ako 18 rokov, tak táto akcia je „ušitá na mieru“ práve pre teba,“ vyzýva policajný zbor.

Na dni otvorených dverí bude pre záujemcov pripravený bohatý program spolu s ukážkami služobnej činnosti útvarov KR PZ v Bratislave. „Ak zvažuješ, že posilníš rady bratislavskej polície, chceš sa dozvedieť o štúdiu na policajnej škole a o policajnej práci viac, tak 15. mája 2021 čakáme v Pezinku práve teba,“ píše policajný zbor na sociálnej sieti.

Deň otvorených dverí sa začína v sobotu 15. mája o 8.30 hod. v SOŠ PZ, na Fajgalskej ceste 1 v Pezinku. V prípade vysokého záujmu bude počet záujemcov limitovaný. Ak máte záujem, svoju účasť potvrďte v znení, meno, priezvisko a vek na email krpzba@minv.sk.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk