Detský gang pri Bratislave nerozdelilo ani brutálne zbitie maloletej, vraj sa opäť stretáva

Detský gang z Miloslavova
Foto: tvnoviny-sk - koláž Bratislavadeň

V prípade bola obvinená zatiaľ len hlavná útočníčka. Hovorí sa, že sa už nestretávajú na družstve, no majú pletky s drogami.

Slovenskom začiatkom roka otriasol prípad, ktorý sa udial na družstve v obci Miloslavov pri Bratislave. Iba 11-ročné dievča partia tínedžerov nalievala vodkou, hoci odmietlo a následne ho vyzliekli, bili a točili si všetko na mobil. Na konci dievča upadlo do bezvedomia.

Na čele gangu mala stáť 14-ročná Ella, ktorá mala vodcovské a násilné sklony. Nie všetky deti boli z Miloslavova, niektoré dochádzali za kamarátmi z okolitých obcí. Ella mala ostatným hovoriť, že jej nič nehrozí, pretože jej matka pracovala na polícii. Ostatné deti v škole sa jej báli.

Reportérka Kristína Kővešová informovala, že tínedžeri sa vraj majú opäť stretávať. Ľudia ich videli zdrogovaných sedieť na zastávke a potulovať sa ďalej od družstva. Bitky a nahrávania mali skončiť.

V reportáži jedna obyvateľka uviedla, že dvaja chlapci mali na zastávke intímny styk s jednou dievčinou naraz pri lesíku. Vôbec sa neskrývali a videli ich okoloidúci.

Napadnuté 11-ročné dievča má pocit, že prípad smeruje do zabudnutia. Polícia zatiaľ obvinila len hlavnú útočníčku. Kővešová upozornila aj na ďalšie vyčíňanie detského gangu, no polícia iné trestné konanie nevedie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk