Developer začal ďalšiu výstavbu v Ružinove

Ilustratívny pohľad na výstavbu NUPPU.
Foto: archívne, www.novostavby.sk

V mestskej časti Ružinov sa na konci ulice Mlynské Nivy realizuje ďalšia výstavba nového bytového komplexu. Projekt sa volá NUPPU LILJA a celá výstavba sa má niesť v severskom štýle.

Za projekt a výstavbu je zodpovedná developerská spoločnost YIT, ktorá zastrešuje aj projekty ako PARI na Páričkovej ulici v Ružinove či STEIN2 v širšom centre mesta. Výstavba začala v septembri 2016, pričom developer stanovil termín ukončenia výstavby na máj 2017. Aktuálne je projekt v 1. etape – výstavba a predaj bytov. Developer vyzdvihuje prednosti výstavby ako výhodnosť umiestnenia novostavby, prístupnosť do centra mesta, množstvo zelene v okolí a, samozrejme, ponuka širokej škály dostupných bytov.

Výstavba NUPPU
https://www.yit.sk/bratislava/ruzinov/nuppu/nuppu-lilja

Podľa architektov Mariána Pokrivčáka a Moniky Štekláčovej je hlavnou ideou vytvoriť centrálny park, ktorý ponúkne plochy zelene slúžiace na oddych a aktívne využívanie voľného času.

Nuppu_navrh
https://www.yit.sk/bratislava/ruzinov/nuppu.jpg

NUPPU bude ponúkať paletu 1-izbových až 4-izbových bytov. Developer pritom garantuje exkluzívne ceny bytov. Ich ceny začínajú od 2 393 eur za meter štvorcový. Celkovo bude prístupných 106 bytov, čo by opätovne mohlo nepriaznivo zasiahnuť do cestnej dopravy pre vodičov v meste. Viac informácií o projekte nájdete TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk