Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
hrad Devín
ilustračné: SITA
30. októbra 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

V Devíne vyhlásili voľbu miestneho kontrolóra, prihlasovať sa môžete do 25. novembra

V mestskej časti Devín vyhlásili voľbu miestneho kontrolóra. Ako ďalej informuje mestská časť na svojej oficiálnej webovej stránke, kontrolóra budú voliť na decembrovom zasadnutí devínskeho zastupiteľstva. Prihlášky môžu záujemcovia posielať do 25. novembra do 14. hodiny.

Kandidát na funkciu hlavného kontrolóra odovzdá svoju písomnú prihlášku v zalepenej obálke s označením „Voľba hlavného kontrolóra – NEOTVÁRAŤ!“ do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Devín na adrese: Miestny úrad Mestskej časti Bratislava-Devín, Kremeľská 39, 841 10 Bratislava.

V prihláške treba uviesť meno, priezvisko, dátum narodenia a bydlisko záujemcu. Pridať treba tiež kontaktný údaj, profesijný životopis s prehľadom doterajšej praxe i informácie o najvyššom dosiahnutom vzdelaní s úradne overenou fotokópiou príslušného dokladu. Súčasťou prihlášky je aj súhlas so zverejnením osobných údajov na vykonanie voľby v miestnom zastupiteľstve, záujemca tiež musí pripojiť výpis z registra trestov, ktorý nie je starší ako tri mesiace ku dňu podania prihlášky.

Predpoklady na výkon funkcie miestneho kontrolóra sú minimálne úplné stredné vzdelanie, bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu. Nástup nového kontrolóra do práce predpokladajú v Devíne na 15. januára 2017.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X