Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
parkovanie, autá
ilustračné: pixabay.com
25. augusta 2017 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk

Devínska Nová Ves ponúka obyvateľom takmer 70 vyhradených parkovacích miest

V rámci aktuálnej verejnej ponuky na vyhradené parkovanie v Devínskej Novej Vsi ponúka mestská časť takmer 70 voľných parkovacích miest.

Voľné miesta sú v parkovacích zónach na uliciach Eisnerova, Ivana Bukovčana, Jána Smreka, Jána Poničana, Štefana Králika, Pavla Horova a Milana Marečka. Vyhradené parkovacie miesta sú k dispozícii od októbra 2017 na jeden rok. Záujemcovia môžu svoje žiadosti podávať do 13. septembra do 16. hodiny.

Podmienkou je doručenie žiadosti v stanovenom termíne v zalepenej obálke s označením „Verejná ponuka – parkovanie – neotvárať“ Miestnemu úradu na Novoveskej ulici. Žiadosť musí obsahovať osobné údaje žiadateľa, identifikáciu parkovacej zóny, charakteristiku motorového vozidla a tiež ponúkanú cenu za ročné vyhradené parkovanie. Tá nemôže byť nižšia ako 330 eur.

Nárok na pridelenie parkovacieho miesta vzniká uchádzačom s najvyššou cenovou ponukou. V prípade, ak ponúknu rovnakú cenu viacerí záujemcovia v rámci tej istej parkovacej zóny, budú oslovení, aby predložili novú cenovú ponuku.

Užívateľ parkovacieho miesta bude mať aj isté povinnosti, na svojom parkovacom mieste bude musieť udržiavať čistotu a poriadok vrátane zimnej údržby. Viac info TU.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X