Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Radi píšete a fotíte, zaujímate sa o dianie okolo seba?
Privyrobte si písaním článkov na blog. Info: [email protected]
Zs_pavla_horova_maps.google.sk_.jpg
maps.google.sk
10. januára 2017 Nezaradené od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2017

Devínska Nová Ves prijala nové nariadenie o základných školách

Devínska Nová Ves prijala nové všeobecne záväzné nariadenie (VZN), ktorým sa mení a dopĺňa predchádzajúce VZN o určení školských obvodov pre základné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti Devínskej Novej Vsi.

Ide najmä o Základnú školu Pavla Horova 16 a Základnú školu Ivana Bukovčana 3. Účinnosť nariadenie nadobudne 1. marca 2017. Informoval o tom starosta Devínskej Novej Vsi Milan Jambor.

Podľa nového VZN sa zo školského obvodu Základnej školy Pavla Horova 16, ktorý tvoria napríklad ulice Bleduľova, Bršlenova, Bystrická, Devínske Jazero, Eisnerova, Ílová, Jána Jonáša, Jána Smreka, Ľubovníkova, Opletalova, Pavla Horova a ďalšie, vypúšťa mestská časť Devín.

Naopak, pri školskom obvode Základnej školy Ivana Bukovčana 3, do ktorého patria ulice Brežná, Bridlicová, Ivana Bukovčana, Delená, Charkovská, Jána Poničana, Kremencová, Magnezitová, Mlynská, Samova, Vápencová a ďalšie, sa zase dopĺňa o mestskú časť Devín.

Nové všeobecne záväzné nariadenie schválili devínsko-novoveskí poslanci na zasadnutí miestneho zastupiteľstva.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...