Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Miestny_urad_devinska_nova_ves_maps.google.sk_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.sk
7. októbra 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

V Devínskej Novej Vsi budú voliť miestneho kontrolóra. Prihlášky môžete posielať do 28. novembra

Mestská časť Devínska Nová Ves vyhlásila voľbu miestneho kontrolóra. Voľba nového kontrolóra bude 14. decembra. Uchádzači o pozíciu môžu písomné prihlášky s požadovanými prílohami predkladať do 28. novembra, a to prostredníctvom pošty alebo osobne do podateľne na adresu miestneho úradu v Devínskej Novej Vsi.

Podľa starostu Milana Jambora musí mať uchádzač o pozíciu miestneho kontrolóra skončené minimálne úplné stredné vzdelanie a musí byť bezúhonný a spôsobilý na právne úkony pri práci vo verejnom záujme. Do zoznamu požadovaných príloh k prihláške musí doložiť štruktúrovaný profesijný životopis, úradne osvedčenú fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, originál výpisu z registra trestov, nie starší ako tri mesiace alebo jeho úradne osvedčenú fotokópiu, čestné vyhlásenie uchádzača, že je spôsobilý na právne úkony v plnom rozsahu a písomný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. K prihláške môže priložiť tiež motivačný list, alebo prezentáciu plánovaného prínosu v prípade zvolenia za miestneho kontrolóra.

Uchádzačov, ktorí splnia podmienky, bude mestská časť písomne informovať o mieste a čase voľby miestneho kontrolóra. Na voľbe dostane každý uchádzač priestor na prezentáciu doterajšieho pôsobenia, pracovných úspechov, ako aj plánovaného prínosu vo funkcii miestneho kontrolóra, a to v časovom rozsahu najviac päť minúť. Po ňom budú môcť klásť otázky poslanci.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X