Diaľnica D1 pri Blatnom bude počas prvého májového víkendu uzavretá

Blatne most nds.jpg
ndsas.sk

Diaľnica D1 v úsekoch Senec – Blatné a Trnava – Senec bude od sobotného rána 5. mája do nedele obeda 6. mája zavretá. Uvádza to Národná diaľničná spoločnosť na svojej stránke.

Dôvodom uzávery je osádzanie portálov trvalého dopravného značenia pre križovatku Blatné. „Pre elimináciu nežiaduceho prírastku dopravy v meste Senec budú vozidlá pomocou zvislého dočasného dopravného značenia navigované od križovatky Senec po ceste II/503, ďalej po ceste I/62, kde sa v križovatke Sereď napojíte na rýchlostnú cestu R1,“ uvádza NDS obchádzkovú trasu pre smer Žilina a Nitra.

Pre vozidlá prichádzajúce zo smeru Žilina do Bratislavy povedie obchádzka od križovatky Trnava po R1 smer Nitra. V križovatke Sereď sa budú môcť vodiči napojiť na cestu I/62 v smere na Senec, odkiaľ bude dať pokračovať buď po ceste II/503, alebo po ceste I/61 až na diaľnicu D1.

Pre vodičov cestujúcich smerom od Nitry platí obchádzková trasa z R1, kde sa v križovatke Sereď napoja na cestu I/62 v smere na Senec, a budú môcť pokračovať buď po ceste II/503, alebo po ceste I/61 až na diaľnicu D1.
V prípade nepriaznivých klimatických podmienok sa práce presunú na 12. mája (sobota) od 8. hodiny do 13. mája (nedeľa) do 12. hodiny. Oprípadných zmenách bude NDS informovať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk