Divoká jazda cez hranice: Vodič Audi bez vodičského a s falošnými dokladmi ohrozoval okolie a unikal pred políciou

Kolaz bratislava policia 1.jpg

Rušné popoludnie zažili policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V. Vodič bez dokladov a s pozmenenou značkou ohrozoval dopravu na hraniciach.

Na hraniciach bolo cez týždeň poriadne rušno. Akčnú službu zažili policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V. Operačné stredisko hliadke nahlásilo zvláštnu jazdu motorového vozidla Audi.

Hliadka sa vydala na miesto a preverovala informácie o vodičovi motorového vozidla Audi. Smeroval do Maďarska a po vozovke jazdil nekoordinovane. Výzvy polície ignoroval, dokonca začal zrýchľovať a svojou jazdou ohrozoval iných vodičov.

Polícia sledovala vodiča cez hranice, kde v najbližšej obci vodič prenasledovaného vozidla rozhodol zastavil. Policajnej hliadke sa však neodovzdal a dal sa na útek. Tento pokus zmarila hliadka slovenskej polície.

Maďarská policajná hliadka podľa slov bratislavskej polície na mieste zistila, že vodič nemal vodičské oprávnenie na vedenie motorového vozidla, doklady od vozidla patrili inému vozidlu a taktiež bolo pozmenené evidenčné číslo. Z miesta udalosti si vodiča prevzala hliadka maďarskej polície.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk