Do Bratislavy sa vráti DOBRO

Bratislavky dobrovolnicky tyzden.jpg
Bratislavské dobrovoľnícke centrum

Už po tretíkrát sa v dňoch 16. – 22. septembra bude konať Bratislavský týždeň dobrovoľníctva. Počas týchto dní sa budete môcť zapojiť do rôznych aktivít v prospech mesta a ľudí, ktorí to potrebujú. Minulý ročník zaznamenal obrovský úspech, pričom sa do jednotlivých aktivít zapojilo až 1 111 ľudí, ktorí spolu odpracovali neuveriteľných 2 878 hodín, a to všetko bez nároku na honorár.

Môžete sa tešiť na dobrovoľnícke aktivity, ktorými pomôžete v organizáciách, ako aj na dni otvorených dverí, v ktorých sa vám pootvoria brány fungovania – možno aj niektorej z vašich obľúbených organizácií. Výnimočný je svojou dlhodobejšou perspektívou na pomoc druhým aj tzv. Trh dobrovoľníctva, v rámci ktorého si môžete zvoliť svoju dobrovoľnícku príležitosť na ďalšie mesiace.

DOBRO bude všade tam, kde budete vy a vaša pomocná ruka.

Čo vás neminie?

Úplnou samozrejmosťou je zábava, noví ľudia, pohľad na svet, zoznámenie sa s témou dobrovoľníctva, ochutnávka dobrovoľníctva, ako aj zdieľanie skúseností s ostrieľanými dobrovoľníkmi.

Celá akcia sa nesie v duchu: Dokážme, že je v našom kraji ešte stále dosť dobra.

Ako sa prihlásiť?

Vyberte si niektorú zo širokej palety aktivít, ktorá sa vám páči, a kliknite na „Chcem pomôcť“. Následne vás Bratislavské dobrovoľnícke centrum bude informovať o prihlásení. Vstup na všetky aktivity je zadarmo.

Prekoná ročník 2017 ten minulý? To záleží len od nás…

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk