Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Magistrat bratislava mesto.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, bratislava.blob.core.windows.net
16. marca 2020 Správy BratislavaAktuálne správy od BratislavaDen.skSITA Diskusia()

Do grantového programu Kultúra sa môžete prihlasovať dlhšie, predĺžili termín uzávierky

Dôvodom je umožniť realizátorom projektov prehodnotiť konanie podujatí do termínu, kedy bude viac dostupných informácií v súvislosti s vývojom a dopadom koronavírusu.

Nadácia mesta Bratislavy predlžuje termín uzávierky v grantovom programe Kultúra z 31. marca na 30. apríla 2020. Dôvodom je umožniť realizátorom projektov prehodnotiť konanie podujatí do termínu, kedy bude viac dostupných informácií v súvislosti s vývojom a dopadom koronavírusu, informuje Peter Bubla, hovorca mesta Bratislava.

Zároveň nadácia pristupuje k zmenám v plánovanom harmonograme vyhlasovania výziev v grantovom programe Komunity, ktoré bolo plánované na koniec marca 2020. Nadácia ho posúva na koniec apríla 2020. Vyhlásenie výzvy v štipendijnom programe Umenie ostáva v plánovanom termíne, teda koniec apríla 2020.

Vzhľadom k súčasnej situácii s výskytom koronavírusu Nadácia mesta Bratislavy pristupuje k preventívnym opatreniam a odporúčaniam hlavného mesta Bratislava neorganizovať hromadné akcie a nezúčastňovať sa hromadných podujatí. „Z toho dôvodu boli tiež zrušené plánované informačné semináre v dňoch 10. a 24. marca 2020,“ dodáva Bubla.

Nadácia mesta Bratislavy spustila dňa 28. februára 2020 výzvu v rámci grantového programu Kultúra, na ktorý bolo v rozpočte hlavného mesta na tento rok vyčlenených 500-tisíc eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X