Do polovice februára je možné pripomienkovať koncept Urbanistickej štúdie

Navrh mestskej elektrickovej estakady filialka zeleznicna stanica petrzalka.jpg
RIEŠENIE CENTRÁLNEJ ROZVOJOVEJ OSI PETRŽALKY Zdroj: www.zja.nl

Mesto Bratislava vykonáva v termíne od 3. januára do 22. februára prerokovanie konceptu Urbanistickej štúdie s názvom Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalka.

Verejné prerokovanie konceptu tejto štúdie, ktorá sa zaoberá aj dopravným vybavením budúceho predĺženia električkovej trate po Janíkov dvor, spolu s odborným výkladom spracovateľského kolektívu sa uskutoční dňa 6. februára o 17.00 hod. v Justiho sieni Primaciálneho paláca.

Koncept Urbanistickej štúdie Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalky je zverejnený na webovej stránke hlavného mesta je tiež k nahliadnutiu v Kancelárii prvého kontaktu na Magistráte hlavného mesta SR Bratislavy na Primaciálnom námestí č. 1. Spracovateľom tejto štúdie je na základe výsledkov medzinárodnej urbanistickej súťaže návrhov Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalky prof. Ing. arch. Bohumil Kováč, PhD.

Pripomienky k predloženému konceptu urbanistickej štúdie, prípadne námety a podklady, ktorými je potrebné sa pri spracovaní urbanistickej štúdie zaoberať, je možné podať v termíne do 15. februára na adresu obstarávateľa Hlavné mesto SR Bratislava, Hlavná architektka, Primaciálne námestie č. 1, P. O. BOX 192, 814 99 Bratislava 1, resp. v rovnakom termíne mailom na adresu architekt@bratislava.sk (v predmete treba uviesť „UŠ Petržalka“).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk