Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Navrh mestskej elektrickovej estakady filialka zeleznicna stanica petrzalka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
RIEŠENIE CENTRÁLNEJ ROZVOJOVEJ OSI PETRŽALKY Zdroj: www.zja.nl
9. januára 2019 Správy Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Do polovice februára je možné pripomienkovať koncept Urbanistickej štúdie

Mesto Bratislava vykonáva v termíne od 3. januára do 22. februára prerokovanie konceptu Urbanistickej štúdie s názvom Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalka.

Verejné prerokovanie konceptu tejto štúdie, ktorá sa zaoberá aj dopravným vybavením budúceho predĺženia električkovej trate po Janíkov dvor, spolu s odborným výkladom spracovateľského kolektívu sa uskutoční dňa 6. februára o 17.00 hod. v Justiho sieni Primaciálneho paláca.

Koncept Urbanistickej štúdie Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalky je zverejnený na webovej stránke hlavného mesta je tiež k nahliadnutiu v Kancelárii prvého kontaktu na Magistráte hlavného mesta SR Bratislavy na Primaciálnom námestí č. 1. Spracovateľom tejto štúdie je na základe výsledkov medzinárodnej urbanistickej súťaže návrhov Riešenie centrálnej rozvojovej osi Petržalky prof. Ing. arch. Bohumil Kováč, PhD.

Pripomienky k predloženému konceptu urbanistickej štúdie, prípadne námety a podklady, ktorými je potrebné sa pri spracovaní urbanistickej štúdie zaoberať, je možné podať v termíne do 15. februára na adresu obstarávateľa Hlavné mesto SR Bratislava, Hlavná architektka, Primaciálne námestie č. 1, P. O. BOX 192, 814 99 Bratislava 1, resp. v rovnakom termíne mailom na adresu [email protected] (v predmete treba uviesť „UŠ Petržalka“).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X