Dobré alebo zlé správy? Petržalka počas vianočných sviatkov nekontroluje parkovanie

Maps parkovanie rezidenti.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Mestská časť zdôrazňuje význam súdržnosti a dodržiavania pravidiel cestnej premávky v duchu tolerancie a solidarity.

Vianočné obdobie prináša do Petržalky nielen radostné sviatočné udalosti, ale aj štedré gesto pre motoristov a motoristky. Milí obyvatelia a návštevníci zeleného sídliska, môžete sa tešiť na darček od Petržalky, ktorým je výnimočný benefit počas sviatkov. O čo ide? Petržalka si pripravila okrem súťaže Vianočné darčekobranie aj ďalšie prekvapenia pre obyvateľov aj návštevníkov.

Od 23. decembra do 7. januára 2024 sa na regulovaných parkoviskách (modré boxy) nebudú kontrolovať parkujúce vozidlá. Počas tohto obdobia tak máte možnosť parkovať svoje vozidlá bez obmedzenia času a bez obavy o pokuty na akomkoľvek voľnom parkovacom mieste na parkovisku.

Mestská časť verí, že si tento výnimočný benefit každý užije naplno. Zároveň však dodáva, že verí v súdržnosť a dodržiavanie pravidiel cestnej premávky. Vianočné obdobie je obdobím tolerancie a solidarity, preto vás aj Petržalka žiada, aby ste neblokovali iné autá, chodníky či vjazdy. Predovšetkým vďaka za spoluprácu, ktorá prispieva k príjemnej atmosfére nielen počas sviatkov, ale aj počas celého roka.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk