Dobrých otcov budú v nedeľu oceňovať už po tretí raz

otec, dieťa
ilustračné: pixabay.com

Tretí ročník komunikačno-zážitkovej kampane Slovensko potrebuje dobrých otcov vyvrcholí tento víkend viacerými aktivitami pre rodiny s deťmi. Záverom kampane bude Ďakovný koncert pre dobrých otcov.

„Úloha otca v posledných rokoch už dávno nie je iba o nosení peňazí do rodiny. Aj ja mám pár priateľov, ktorí ostali na materskej a do práce chodia mamy. Je veľkým darom, ak deti môžu vyrastať s oboma rodičmi,“ vyjadril sa predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Poslaním projektu Slovensko potrebuje dobrých otcov je verejne oceniť a celospoločensky poďakovať otcom za ich starostlivosť. Cieľom komunikačno-zážitkovej kampane a súťaže o titul Otec roka a Dobrý otec je spopularizovať oslavy Svetového dňa otcov na Slovensku.

Záverom kampane bude Ďakovný koncert pre dobrých otcov, ktorý bude v nedeľu 21. júna o 19. hodine v Divadle Malá scéna STU. Na koncerte budú ocenení víťazi celoslovenskej súťaže Dobrý otec 2015 a výťažok kampane bude odovzdaný Detskej linke záchrany. Na koncerte vystúpi Martin Valihora so svojimi hudobnými hosťami.

plagát Dobrí oteckovia

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk