Dokumentácie pre D4 budú stáť 5,6 milióna eur

diaľnica, Bratislava
ilustračné: SITA

Národná diaľničná spoločnosť vybrala za dodávateľa dokumentácií pre stavbu úsekov diaľnice D4 Bratislava, Jarovce – Ivanka, sever – Bratislava, Rača firmu Dopravoprojekt vo verejnej súťaži na základe piatich prijatých ponúk.

Vypracovanie dokumentácií pre stavbu úsekov diaľnice D4 a preložky cesty II. triedy v hlavnom meste na Galvaniho ulici a v úseku D4 – Most pri Bratislave bude stáť 4,69 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty, resp. 5,63 mil. eur vrátane dane.

Národná diaľničná spoločnosť vybrala za dodávateľa firmu Dopravoprojekt vo verejnej súťaži na základe piatich prijatých ponúk. Vyplýva to z výsledku tendra zverejneného vlani v decembri. Predpokladaná cena za poskytnutie služby bola 8,7 mil. eur bez dane. Zmluvná cena tak predstavuje 53,9 % z odhadovaných nákladov.

Dopravoprojekt má dodať dokumentáciu pre stavebné povolenie a doplnok k dokumentácii stavebného zámeru do 210 dní, teda sedem mesiacov, od účinnosti zmluvy a oznámenie o zmene navrhovanej činnosti do 250 dní, zhruba osem mesiacov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk