Dopravná nehoda v Ružinove: Cestujúci vzali nohy na plecia a zranenú ženu ratoval len vodič autobusu

Dopravná nehoda v Ružinove
Foto: gettyimages, www.facebook.com

Pri rannej dopravnej nehode v Ružinove, ktorá sa odohrala v stredu 5. decembra, sa v aute zranila žena. Na pomoc jej pribehol len vodič autobusu.

Svedkyňa celej dopravnej nehody cestovala spolu s ostatnými cestujúcimi v autobuse č. 39. Pri Martinskom cintoríne však došlo k dopravnej nehode – autobus narazil do auta pred ním a následne narazené auto nabúralo do iného auta v protismere. Žena v aute, do ktorého narazil autobus, ostala nehybne ležať a bolo evidentné, že je zranená a potrebuje pomoc.

Dopravná nehoda v Ružinove
Celý príspevok svedkyne dopravnej nehody. Foto: www.facebook.com

Duchaprítomný vodič jej chcel okamžite pomôcť: „Hneď po náraze šofér otvoril dvere a vybehol, trochu v panike, riešiť situáciu,“  opisuje svedkyňa. Zarazilo ju však, že nikto z cestujúcich sa nepokúsil vodičovi pomôcť. „Len sa všetci rozbehli na zastávku, aby stihli ďalší autobus.“  Pod komentárom sa strhla diskusia a niektorí sa pýtali svedkyne, čo pre zranenú urobila ona. „Urobila som, čo som mohla, zistila som, či je pani Ok, dala číslo šoférovi, aby mal svedka a počkala na pomoc,“  odpovedala svedkyňa. Ako by ste sa v podobnej situácii zachovali vy?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk